SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból granicy biceps/bark, jakby brak mięśnia

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1255

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1042
Obudziłem się w nocy z bólem okolic bicepsu i barku ( okolice stawu laczacego reke z barkiem ) Sam bol stawu to mysle nie jest bo boli jakby miesien. Stracilem w tym reku kompletnie sile podnoszenia w góre. Napicie sie ze szklanki uzywajac tej reki jest dla mnie czyms delikatnie trudnym nie mowiac juz o utrzymaniu samej reki prosto w powietrzu. Nawet bezproblemowo podrapac sie po glowie nie moge :<
Na dodatek jak probowalem jakos pokrecic reka z mysla ze moze cos przeskoczylo to 2 razy mi wypadla ze stawu co przynioslo masakryczny ból.
Byłem wczesniej u ortopedy z wypadajacym barkiem który chcial mnie wyslac pod noz ( zrezygnowalem ze wzgledu na roczna rehabilitacje i brak 100% pewnosci o skutecznosci zabiegu, oraz tego ze jak sie domyslam nie moglbym cwiczyc tej czesci ciala ) Moze komus sie zdarzylo podobnie ? Czy moze to miec powiazanie ? Za wszelkie informacje dziekuję.
Pozdrawiam i prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Libidoo !!

Następny temat

Wzdęcia..

WHEY premium