SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból golenia

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 482
Witam
w październiku 2007roku trenowałem (biegałem około 4km co 2 dni) i bolałmy mnie kolana... byłem u ortopedy i dał mi jakieś tabletki ( zażywałem i ból kolan przestał mnie dręczyć) od tygodnia znowu zaczołem trenować i czuje ból pod kolanem ( jakby to był goleń ) gdzieś po 3-4km boli mnie prawy goleń a po dłuższej trasie zaczyna mnie bolec lewy goleń ale nie tak bardzo jak prawy... Prawy jest trudny do zniesienia.

Płec: Mężczyzna
Wzrost: 183cm
waga: 90kg
wiek: 17lat

Czy to możliwe że boli mnie z powodu za dużego przeciążenia (chodzi o wage) ?
nieznam sie na tym... myślałem nad opaskami uciskowymi ale niewiem czy jest sens wydawać tyle kasy jak nie pomoże...
Pomóżcie.
Dzięki z góry :]

The Professional

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 503 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3699
Ból najprawdopodobniej dotyczy łąkotki, która jest uciskana przez kłykcie udowe na skutek za dużego przeciążenia stawu kolanowego. Nie jest to błacha sprawa, gdyż każdy kolejny trening pogłębia "ścieranie się" łąkotki czyli najzwyczajniej niszczy się czynnikami jatrogennymi. Zrobiłbym tu odpoczynek i zalecił kurację glukozaminą i... rosołem ze świerzych kurzych łapek. O działaniu tych dwóch specyfików nie bede się rozpisywał,w każdym razie dziaają bardzo dobrze.
Pozdrawiam i życze szybkiegopowrotu do zdrowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 482
Jeśli zrobie tak jak mówiłeś to za ile będe mógł powrócić do treningu ?

The Professional

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 140
Prawdopodobnie masz chorobe osgooda scheltera. Poczytaj.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból nogi

Następny temat

Codzienne bieganie

WHEY premium