SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Ból gardła, krtani

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1377

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 793
Witam, mam 19 lat. W marcu ubiegłego roku chorowałem, miałem zapalenie tchawicy przez dłuższy okres, brałem wtedy dwa antybiotyki: Biofuroksym w zastrzykach i Clindamycin + wziewny do gardła Neplit i do nosa Flixonase. Choroba po części przeszła ale gdy wychodziłem na pole pobiegać lub w pograć w piłkę i było chłodniej to czułem suchość i drapanie w krtani, zaczynało mnie dusić, nie mogłem złapać oddechu i nawet miałem bół w płucach. Od początku stycznia złapałem jakąś infekcje i znowu jestem chory, dusiło mnie, miałem katar, wypluwałem taka wydzielinę ale gorączki nie było. Poszedłem do laryngologa i przepisał mi te same leki co wyżej, minęło już 2 tygodnie od skończenia brania antybiotyku, wziąłem 23 zastrzyki i nie czuję poprawy.Byłem na kontroli to mi wyszła ropa z migdałów. Ostatnio byłem na wymazie z gardła czy migdałów i wynik nic nie pokazał, lekarka sama była zaskoczona, kazała mi jeszcze pędzlować migdały Nystatyną. Nadal mi się robi mokry, zatkany nos, i gdy wychodzę na pole to mam te same objawy co napisałem wyżej. Nawet jak jestem w domu i jest ciepło to jak oddycham to czuje jak mi wlatuje zimne powietrze, jak bym był na polu a tak nie jest. Już nie wiem co mam z tym zrobić. Może ktoś miał podobny problem. Poradźcie mi coś.

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 101 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1292
Alergia , może jesteś na coś uczulony? A innym tokiem myślenia , może masz ropny migdał gardłowy? I do tego jeszcze krzywą przegrodę? A antybiotyki jeśli to nie są infekcje bakteryjne to tylko Ci złagodzą objawy , nie wyleczą Cię nigdy do końca , a takie faszerowanie się nimi nie jest dobre dla organizmu.

Po paru wpadkach nawet najgorszy może stać się najlepszym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8165 Napisanych postów 61114 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 523589
Powtórz badania po dłuższej abstynencji od leków.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Alternatywa dla wyciskania francuskiego

Następny temat

Przetrenowanie?