SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból dolnej części pleców

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18
Witam. Mam 14 lat. Jeszcze nie dawno wszystko ze mną było dobrze. Ale od jakiegoś roku dokuczały mi skurcze, bóle mięsni itd. pomyślałem że to normalne, gdyż w ostatnim czasie bardzo urosłem. Ale od około 2-3 miesięcy stopniowo zaczynały boleć mnie plecy w dolnych częściach i biodra. Z początku po dłuższym wysiłku fizycznym ( piłka nożna), ale od jakichś 2 tygodni, praktycznie jestem sparaliżowany. Nie mogę grać w piłkę woglę, kopnięcie na bramkę sprawie okropny ból. Od kilku dni nawet chodzenie jest uciążliwe i bolesne, a każde napięcie mięsni to łzy w oczach. Byłem z tym u ortopedy, dotykał moje plecy i w żadnym miejscu mnie nie bolało. Ból ten to nie żadne kłócie czy skurcz, to tak jakby ból od zmęczenia, nie wiem, jak bym cały dzień dźwigał jakieś ciężary, w środę mam USG kręgosłupa. Smarowałem maśćmi, nosiłem pasy, ale to nic nie daje. Proszę o jakąś pomoc, aby ból przynajmiej ustąpił narazie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
My Ci niewiele pomożemy - to tylko lekarz może zrobić.
Nikt nie będzie wiedział co Ci dokładnie jest z strzelanie na oślep nie ma sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ortopeda mial okazje Cie zbadac na podstawie do tego rozszerzył o badania diagnotyczne bo nie mogl stwierdzic a liczsz ze ktos na forum to zrobi po opisie w dodatku niezbyt dokladnym ? jetes pod opieka specjalisty i tego sie trzymaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
tylko lekarz, mniej internetu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena CKD i pare pytań

Następny temat

Ocena planu treningowego

WHEY premium