SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból brzucha podczas robienia łydek

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16
Cześć.
Od pewnego czasu, podczas treningu nóg, gdy na sam koniec robię łydki, nie ważne jakie ćwiczenie robię około 7-8 powtórzenia zaczyna mnie boleć brzuch i jest mi niedobrze. Nigdy, przy żadnym treningu mnie nie bolał brzuch, wszystko było okej, a teraz jedynie przy robieniu łydek boli mnie brzuch.
Czy ktoś wie o co może chodzić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 247 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1388
Jak robisz wzniosy na palce boli cie brzuch?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 102 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 817
Robisz to na jakiejś maszynie czy ze sztangą/hantlami? Jeśli z wolnym ciężarem to może dźwigasz zbyt duży ciężar i tak to na Cb wpływa. Spróbuj zmniejszyć obciążenie.

76kg--->55kg
Cel: zostać trenerem
www.instagram.com/for.motivation/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 61 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 320
Robisz na maszynie czy z wolnym ciężarem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16
Kuba3452w
Jak robisz wzniosy na palce boli cie brzuch?



Tak, jak robię wznosy na palcach boli mnie brzuch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16
for.motivation
Robisz to na jakiejś maszynie czy ze sztangą/hantlami? Jeśli z wolnym ciężarem to może dźwigasz zbyt duży ciężar i tak to na Cb wpływa. Spróbuj zmniejszyć obciążenie.


Robię i na maszynie i na keltonie(nie jestem pewna co do nazwy ) tej maszynie z wolnym ciężarem. I nie ważne jaki ciężar wezmę. Czasami robię z większym obciążeniem mniej powtórzeń, czasami z mniejszym i więcej powtórzeń, za każdym razem boli mnie ten brzuch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16
ŁapaForever
Robisz na maszynie czy z wolnym ciężarem?


Jak napisałam wyżej i na maszynie i na maszynie tej z wolnym ciężarem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 61 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 320
Kruszynkax3

Robię i na maszynie i na keltonie(nie jestem pewna co do nazwy ) tej maszynie z wolnym ciężarem. I nie ważne jaki ciężar wezmę. Czasami robię z większym obciążeniem mniej powtórzeń, czasami z mniejszym i więcej powtórzeń, za każdym razem boli mnie ten brzuch.

Czyli robisz tak jakby tylko na maszynach. Jeżeli brzuch Cię boli mimo tego, że weźmiesz inny ciężar, to może spróbuj łydki ćwiczyć z wolnym ciężarem? Hantelek w rękę, pod stopę podkładasz 2-3 talerze i ciśniesz spięcia łydek trzymając się np. ławeczki aby nie stracić równowagi;) Kolejną opcją jest suwnica. Różnica jest taka, że ciężar wrzucasz sobie elegancko na sztangę a pod nogi wrzucasz steper (taki podest) lub podkładasz skrzynie aby być w miarę wysoko od podłoża. Suwnica izoluje ruch więc myślę, że to powinno pomóc.


Zmieniony przez - ŁapaForever w dniu 2016-05-29 07:43:11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przejście ze SPLIT-u na FBW

Następny temat

Jakie serie?

WHEY premium