SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból brzucha - Żołądek

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 233
Witam. Mój problem dotyczy żołądka. Jakieś 3/4 miesiące temu zacząłem brać odżywki Typu "whey mass builder", "Mass Up", i trochę "stano fusion". gdy je brałem wszystko było ok dopiero po jakimś 1 lub 2 odezwały się moje problemy. Brzuch strasznie mnie bolał bez przerwy, chociaż gdy poszedłem do łazienki wszystko było ok, tylko jakbym miał jakieś skurcze na żołądku i co chwilę mi się wszystko przewracało w nim :/ . Miałem Usg żołądka wszystko niby ok, brałem Bio-prazol ale nic mi to nie pomogło, później lekarze mówili że mam jeść lekko strawne posiłki ale to tak samo nic nie dawało, gdyż np: jak zjadłem tłuste spaghetti to tak samo miałem w żołądku jak bym zjadł makaron z jogurtem, bóle nasilają się gdy napiję się zimnego napoju lub zjem coś zimnego np lody.. Już nie wiem co robić czy ktoś miał podobny problem do mojego? Dodam że podobne bóle miałem 3 lata temu po zażywaniu "Mass XXL" przeszło dopiero gdy dostałem antybiotyk na spuchnięte dziąsło i to mi przy okazji pomogło na żołądek.. Nie wiem czy to jest to samo co wtedy, ostatnio też brałem antybiotyk od lekarza ale on nic nie dał.. Dodam też że, gdy idę np: przejść się gdzieś to w brzuchu dokładnie na żołądku czuje taki kociołek, czyli gorąco. :(
P.S: Ostatni na całkiem co innego miałem robione TK klatki piersiowej + brzucha. i nic nie wykryło żebym coś miał.

Zmieniony przez - qwertyman123 w dniu 2012-06-26 23:58:14
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 233
Robiłem po raz 2 badanie kału i wykazało brak obecności bakterii E.Coli. Ale Dalej mam te moje problemy... Jeszcze przed tym rozmawiałem z lekarzem i polecił mi żebym wziął nifuroksazydem, do tego osłonowe tabletki. Tak też zrobiłem, do tego piłem siemię i brałem witamine b6. Po 1/2 dniach od razu miałem bardzo silne bóle brzucha i rozwolnienie. Przestałem brać jakiekolwiek leki, i pić siemię. Bóle przeszły dopiero po 2 dniach od odłożenia leków. Ale mój problem dalej nie ustąpił. Nie mam zamiaru iść do tego samego lekarza co mi przepisał nifuroksazydem, wolę iść do gastrologa, ale go akurat nie ma u mnie w mieście i muszę jechać do innego miasta. Nie wiem już co robić przeszukałem wszystko co może mieć wspólne z antybiotykiem który dostałem 2 lata temu i mi pomógł. Nie zapisałem jego nazwy nigdzie, a teraz żałuje tego. Wiem jedynie że był to antybiotyk na ropień zęba/dziąsła jakoś tak, i on tak jakby mnie "wyczyścił" i już nie bolał mnie brzuch ani nic.. Może ma ktoś jakieś pomysły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Ból brzucha jest dość częstym objawem chorób układu pokarmowego. Być może jest to zespół jelita drażliwego. Najlepiej skonsultuj się z lekarzem, dodatkowe badania i ewentualnie gastroskopia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21746 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Być może jesteś uczulony/wrażliwy na jakąś substancję. Warto też wykonać gastroskopie z testem uerazowym.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 233
wczoraj do innej choroby miałem badania PET czy to coś może mi podpowiedzieć? wyniki przyjdą za około 6 dni, a gastroskopię z testem urazowym gdzie bym mógł wykonać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21746 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Przychodnia/szpital/gabinet. Podzwoń/popytaj.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 254
Ja też miałem taki problem, ale lekarz mi pomógł. Kolego lepiej sam nie experymentuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 233
ok popytam. Kamileu a lekarz ci pomógł w jaki sposób mi chcą wciskać kolejne dawki bio prazolu ale nie wiem czy moja wątroba kolejne porcje wytrzyma.. Do lekarza rodzinnego już nie chodzę po tym jak pokazałem usg żoładka, to sam nie wiedział co mi jest i przepisał kolejny raz bio prazol.. Oczywiście nie wykupiłem go, bo po co mam se wątrobę psuć skoro on i tak nie pomaga.. Już nie wiem co robić. Zarejestruje się na gastroskopię tam coś będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 254
qwertyman123 każdy przypadek jest inny, jak zrobisz indywidualne badania to Ci poradzi. W kwestiach zdrowontnych nie radzę, bo jak jeden kolo chciał poradztwa, to na dobre mu to nie wyszło. Objawy te same, a dolegliwości inne. Wiesz o co chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 233
wiem lepiej nie ryzykować. To zrobię tą gastroskopię chociaż będzie nie przyjemna.. Ale będę miał pewność że od leków czy czegoś innego nie rozj**** sobię innych organów czy nawet samego żołądka. Dzięki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21746 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Badanie trwa 3-5min, nie jest aż tak nieprzyjemne jak o nim mówią/piszą.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 233
dziś miałem robioną gastroskopię. Badanie nic nie wykazało wszystko niby jest ok, nawet nie ma bakterii w żołądku. A moje "Problemy" tak jakby się zmniejszyły już nie muszę latać co chwilę to łazienki na darmo. Już mnie nie łapią skurcze na żołądku ale ciągle czuję ten dyskomfort jakbym chodził cały czas głodny ale inaczej nie wiem jak to opisać, a do tego czasami muszę iść do łazienki zrobić swoje, i nic. Nie wiem może przejdzie, nie wiem już co robić, wszystkie badania mówią że jest ok, ale wciąż lekko wczuje dyskomfort
Ostatnio też miałem robione badanie usg całego ciała wszystko po kolei lekarz sprawdzał i było ok, chociaż tydzień przed miałem robione badanie TK i wykazało cos takiego:
Pogrubiona ścianka esicy - stan zapalny?
Ostatnio leżałem w szpitalu i dostawałem chemię (do innej choroby, raka) leczenie profilaktyczne więc nie martwię się tym, bardziej martwię się tym żołądkiem bo gdyby zaczął mnie boleć miesiąc temu to bym mógł to jakoś połączyć z rakiem ale ból mam już 3 miesiąc raz gorszy a raz prawie nie wyczuwalny..

Zmieniony przez - qwertyman123 w dniu 2012-07-27 20:33:06
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kontuzja barku ?

Następny temat

Bolący łokieć

WHEY premium