SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból biodra

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17
Jak w temacie. Od tygodnia czuję ból prawego biodra. Jest to jakby ucisk bądź pulsujący / strzykający ból nasilający się, gdy siedzę, często też promieniujący przez udo do łydki. Zmniejsza się podczas ruchu, dlatego sądzę, że jest on związany z krążeniem.
Około 2,5 roku temu przeżyłam upadek z konia, cała siła uderzenia poszła właśnie na biodro, na którym powstał krwiak. Może to być z tym związane?
Dodatkowo - w czasie upadku prawdopodobnie naruszyłam coś w prawej stopie (gwałtownie wyszarpnęłam ją ze strzemienia), kilka godzin po kontuzji nie mogłam na niej stanąć z powodu silnego bólu. Ten ból nasila się rano, gdy jeszcze nie "rozruszam" stopy. Badanie rentgenowskie właściwie nic nie wykazało poza "dziubkiem na kości", jak to określił ortopeda. Generalnie osoby wykonujące prześwietlenie wręczyły mi kwitek z oświadczeniem, że jestem zdrowa, bo nie połamana :/
Czy te dwie rzeczy mogą mieć ze sobą związek?
Zwracam się z tym pytaniem tutaj, na forum sportowym, bo może ktoś miał podobny przypadek i będzie wiedział, o co chodzi. Ja do tej pory błąkałam się po lekarzach i żaden nic nie wymyślił.

Zmieniony przez - Aquilone w dniu 2008-09-28 23:07:48
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39762
moze popros lekarza o skierowanie na rezonas magnetyczny -jest to najdokladniejsze badanie. z tego co sie orientuje to przy bolu biodra trzeba tez przebadac odcinek ledzwiowy kregoslupa. objawy moga tez wskazywac na podraznienie/ucisk nerwu kulszowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17
No właśnie ostatnio też jeszcze dłużej bolał mnie odcinek lędźwiowo-krzyżowy, miałam też kilka razy charakterystyczne "strzyknięcie" i dupa, nie mogłam się ruszyć ani w te, ani we wte.
Dzięki za radę :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Cos z glowo...

Wiecej