SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból barku podczas podnoszenia ramion

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1750
Witam, mam taki problem otóż dziś podczas podnoszenia telefonu zabolał mnie tak jakby przedni akton barku, ostatni trening miałem przedwczoraj więc raczej nie od tego, boli mnie już 4 godziny, gdy podnoszę ręce tak jak podczas wyciskania żołnierskiego lub tak jak podczas unoszenia ramion bokiem, ale gdy trzymam tak jakby dłonie zrotowane z kciukiem do góry, natomiast gdy mam zrotowane małym palcem do góry to już nie. Myślałem że to przedni akton boli, ale podczas unoszenia ramion bokiem bez obciążenia również boli więc nie wiem co to może być, przy ruchu jak przy wyciskaniu na ławce poziomej, również jest ten ból. Czy miał ktoś styczność z czymś takim ?

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Takie dolegliwości bólowe mogą być spowodowane wieloma czynnikami i być różnego pochodzenia, sam trening siłowy również mógł mieć wpływ. Należałoby wybrać się do specjalisty lekarza ortopedy bądź fizjoterapeuty.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1750
Byłem wczoraj u lekarza i skierował mnie na prześwietlenie, ale nic nie wyszło. Przed pójściem do lekarza ponaciągałem to bolące ramie, nagle przestało boleć, zrobiłem trening FBW w tym dwa ćwiczenia na barki, no i do teraz jest ok, więc nie wiem co to może być i gdzie się z tym udać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jeśli to było RTG to nie ma co się dziwić że nic nie wyszło w wyniku badania patrząc na Twój opis , jak dolegliwości będą dalej występować wybierz się wówczas do fizjoterapeuty. Podczas wizyty u lekarza cokolwiek powiedział , postawił jakąś diagnozę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1750
Że może być to zespół ciasnoty podbarkowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jest to jedna z opcji to ogólna nazwa na pewne występujące objawy m.in. właśnie takie wspomniane przez Ciebie ale to bardziej efekt niż przyczyna wystąpienia tych dolegliwości
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1750
Ogarnę plan treningowy i zobaczę czy coś się zmieni. Możliwe, że uszkodziłem barki ponieważ ostatnio wyciskam dość szeroko, a mój mostek jest dość słaby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Sama zmiana treningu nie będzie wystarczająca skoro doszło do zaburzenia nawet jeśli dolegliwości będą mniejsze albo ustąpią to z czasem prawdopodobnie się odezwą.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kompletny brak apetytu po odstawieniu trawki

Następny temat

Pot stop

WHEY premium