SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból barku!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2759

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 592 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6231
Cześć!

Nie wiedziałem gdzie to wklejić, akurat skończył mi się abonament i do porad medycznych zapóżno najlepiej jakby ktoś to tam przeniósł, albo tu może mi ktoś pomoże!!!


Wczoraj na siłce podczas treningu naramiennych coś mi chrupło w barku, w sumie to nie pierwszy raz, mam ten proplem już od 2lat, co 3miesiące spotyka mnie ta przykra historia, ból mijał zawsze po 3dniach a po tygodniu mogłem już normalnie trenować, tylko że tym razem ból jest troszke silniejszy niż zawsze i boje się że nie mninie tak szybko. Acha kontuzja ta nie jest spowodowana zbyt dużym obciążeniem, czy niewłaściwą rechniką wykonywana ćwiczeń, po prostu jest i tyle. Teraz moje pytanko: co zrobić żeby jak najszybciej zregenerować to miejsce, co łykać, czy smarować, itp, jakieś okłady???

pozdrawiam...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3953
Polecam fastum żel i przerwe z tydzień, jak nie pomoże to wizyta u doktorka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1613
Wiem co to znaczy od pewnego czasu tez mi coś chrupie w barku, na początku bolało dostałem od chirurga skierowanie na fizykoterapie i boleć przestało, oczywiście maści też się przydadzą np. Ibutop czy Fastum , są osobiście przezemnie sprawdzone i w porównaniu z innymi nawet pomagają. Ale pamiętaj od samej tylko maści nikt dogłębnie kontuzji jeszcze nie zaleczył.

"Nie ma wielkiego czynu, który nie powstałby z wielkiego marzenia"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spruboj kolagen activ z olimpa.pije sie go 2 -3 razy dziennie ,uzupelnia i regeneruje stawy i wszelakie chszastki w nich.mi dardzo pomogl na bol barku.staraj sie jesc produkty o duzej zawatosci zelatyny.

tomasz s.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 592 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6231
Przerwa odpada, fastum nie działa na mnie, używam ben gay, naproxen i naklofen. Do zwykłego lekarza nie mam zamairu iść bo większość z nich to "d****e", zaraz by mi zaczeli mówić o sterydech itp, już nie raz miałem taką akcje!!! kupię sobie Glucosamin z HI Teca ale co jeszcze może coś przeciwbólowego, jakieś witaminy, albo coś takieg, może jakieś okłady???

pozdrawiam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 622
Czesc! Ja na twoim miejscu jednak udałbym sie do lekarza. Jak sobie porządnie uszkodzisz bark, to możesz pożegnac się z treningami na miesiące. Mam znajomego co uszkodził sobie bark podczas gry w siatkówkę (coś mu chrupło i teraz prawdopodobnie czeka go nóż. A wszystko przez to, że za późno poszedł do lekarza...

Bez mózgu nie ma przyrostów:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18156
Podejrzeważ, ze zaniedbałeś początkowe objawy i teraz to ci się przekształciło w trwałą kontuzję. Na pewno co musisz zrobic to przerwać treningi... i to na jakis czas. Nie ma sensu zmniejszać ciężary, bo przez to barkowi i tak nie pomożesz. Czeka cie przerwa, być może jakaś rehabilitacja. Najlepiej będzie, jak się udasz do ortopedy.

proteinki, proteinki... dla chłopczyka i dziewczynki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 592 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6231
Spokodziś jest już owiele lepiej ból prawie całkowicie minął, ale narazie wyluzuje, nie bede trenował barków i klatki!!!

pozdrawiam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Haker mnie pomógł i to bardzo zinaxin - tabletki kupisz w aptece bez recepty. Działa nie tylko regeneracyjnie na stawy ale również na przyczepy mięśniowe. POLECAM!

TP
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Waga elektroniczna

Następny temat

Jak dawkować ???

WHEY premium