SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból Miesni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 189 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 986
Witam !! mam taki wielki problem znaczy mnie to martwi!.mianowicie od 3 tygodni gora wykonuje trening na mase ! moj staz treningowy ogolny to rok i 4 miesiace!.posiadam diete i bawie sie z cell pumpem i tu zaczynaja sie schody po kazdym treningu boli mnie z dwa dni biceps triceps klatka ! co to moze oznaczac, ???

[][][]-------[][][]
Niech Masa Bedzie z Wami ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
np. za ostry trening, zla regeneracja. Mozesz zma zapodac i jak cos to tyg. lzejsze treningi a potem udezaj pelna para

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30857
Tak jak kolega wyżej pisał być może za ostro trenujesz,lepiej zrób Sobie przerwe bo możesz wpadnąc w zastój i wtedy przerypane .Lepiej zluzuj,możesz zrobić co 3 trening mniej intensywny,ale najpiwer zrób se krótką przerwe.Kolejno być możę podczas treningu używasz zbyt dużuch ciężąrów,zamiast skoncentrowac sie na technice wykonywania danego cwiczenia,scigasz się na ciężąry to również może być przyczyną bólu łatwo w ten sposób o kontuzje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 189 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 986
dziekuje za informacje !! napewno postaram sie do nich przystosowac !! ale nie wiem czy to teraz najlepsza pora na odpoczynek jak wyzej pisalem jade dpiero 3 tydzien gora a wczesniej mialem okolo 1.5 miesiaca przeryw !!

[][][]-------[][][]
Niech Masa Bedzie z Wami ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Atlas

Następny temat

Szukam dobrej muzyki

WHEY premium