SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból Czworogłowych ud

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1225

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4013
Siemanko zakładam posta bo mam bardzo duże obawy co do stanu moich nóg mianowicie wstaje rano wszystko ok 12 godz w robocie (cały czas na nogach)tez ok ale jak jestem w domu wieczorem i siedze przez jakiś czas a puzniej prubuję się podnieść z łużka to już zaczyna się problem moje uda odmawiają posłuszeństwa są wyczerpane bez sił i bolą jakbym robił ostatnie powtórzenie w serii przysiadów po 16 powturzeń z maksymalnym obciązeniem tak chyba najprościej da się opisać moje dolegliwości mam nadzieje że ktoś coś pomorze z góry dzięki i pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
Bol jest spowodowany przeciazeniami po 12 godzinach pracy, zeby pozbyc sie tego sprobuj sobie podczas prysznica zrobic masaz czworoglowego nacierajac szczotka, gabka od kolana po biodro z przodu i z boku, dodatkowo cieplo-letnia woda naprzemian masaz strumieniem wody od stopy po samo biodro najpierw prawa noga potem lewa w pierunku serca. To spowoduje szybsza odnowe biologiczna, poprawienie krazenia, usuniecie szkodliwych substancji przemiany materii, zakwasów i lepsze odzywienie miesni w tlen i substancje odzywcze. stosuj dwa razy dziennie podczas prysznica rano i wieczorem. Pomoze na 100%

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4013
Tylko jak mam wolne to tez to samo a teraz miałem dziewięć dni urlopu i dalej jest tak samo smarowałem maściami przeciw zapalnymi,rozgrzewającymi i nic niepomaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
Poprubuj wyzej wymienione zabiegi

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Angina - genetyczne czyszczenie DNA

Następny temat

Mostek/ ucisk/ wyrostek mieczykowaty

WHEY premium