SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból śródstopia

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1166

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1129
Cześć. Wczoraj wieczorem zaczęła mnie boleć prawa stopa. Nie udeżyłem się w nia, lecz jeżeli doktkne mocniej srodka stopy to boli. W nocy ból zaczął promieniowac do łydki i do uda. Dzisiaj boli tylko stopa. Czytałem że to moze być nie odpowiednie obuwie do biegania, ale moje buty są dobrze dobrane.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 548 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6397
A jaki dystans przebiegłeś i na jakiej powierzchni? Może to być przeciążenie i powinno w przeciągu kilku dni przejść.

Dzień bez treningu to dzień stracony...
ZAPRASZAM NA BLOG - FITNESS, IRONMAN, KARATE
http://bartoszdabrowski.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1129
wlasnie problem w tym ze zaczelo bolec wczoraj wieczorem, a biegalem w sobote i to tylko 30 minut w wolnym tepie. Biegam sciezkach w parku(ubita ziemia) Zarejestrowalem sie do lekarza i za godzine mam wizyte. dam znac co powiedział doktor

Zmieniony przez - DrGreem w dniu 2011-08-23 10:22:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1129
No i po wizycie, jutro ortopeda i zdjęcie do odebrania, zobaczymy co to wyjdzie z tego. Dzisiaj niczego się nie dowiedziałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1129
Zapalenie błony maziowej i pochewki ścięgnistej.
dostałem antybiotyk i żel jakiś. aktywność odpada.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

USG prawego kolana - zmiany proszę o radę

Następny temat

Łąkotka przyśrodkowa.

WHEY premium