SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból łydek podczas aktywności.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 189
Mam dosyć spory problem z łydkami, ważę 102 kg, 172 cm wzrostu i 25.85% BF problem jest w tym że moje łydki bardzo szybko się męczą, po 10-15 minutach biegania sztywnieją i zaczyna się ból uniemożliwiający dalszą aktywność, znacie ćwiczenia ćwiczenia które pozwolą lepiej rozciągnąć i wzmocnić tę partię mięśni?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dość normalne na początku takiej aktywności szczególnie przy takich parametrach , chodź do momentu zanim wystąpią objawy i stopniowo zwiększaj oraz rozciągaj mięsnie łydek (znajdziesz chocby na yt )
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
ważnym elementem też będą tutaj odpowiednie buty do biegania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 189
Biegałem w butach z płaską podeszwą, jaki to miało wpływ na łydki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Taki że po 10 minutach nie mogłeś dalej biegać?

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 189
Tak, po prostu zdrętwiały i przy każdym ruchu był ból.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Widzę że ciężko z czytaniem

kisielekkk
Biegałem w butach z płaską podeszwą, jaki to miało wpływ na łydki?


OzzyMG
Taki że po 10 minutach nie mogłeś dalej biegać?

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 189
Ah sorka, szybko czytałem i tak wyszło. Jakie są najlepsze ćwiczenia aby wzmocnić łydki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
z każdym biegiem będzie coraz lepiej
na łydki podstawowe ćwiczenie to wspięcia na palce stojąc/siadząc

ale zacznij od zmiany butów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta treningi suple

Następny temat

Przedramię

Wiecej