SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BÓL KRĘGOSŁUPA

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2023
Witam
Na wstępie chce powiedzieć, że jestem początkującym i dopiero zacząłem z treningiem. Trenowałem przez 2 miesiące po 3 razy w tygodniu i było w porządku tzn nic mnie nie bolało (kręgosłup mnie nie bolał). Przyszedł czas i wykonałem ćwiczenie ,,martwy ciąg,, i zaczęły się problemy. Po pewnym czasie zacząłem odczuwać silne pulsujące bóle w kręgosłupie. Zaprzestałem treningu, nie chodziłem już na siłownie. Mogłem funkcjonować tzn chodzić, siedzieć, ruszać się czy podnosić różne rzeczy tylko włączał mi się ten pulsujący ból w plecach. Jedynie co zrobiłem to kupiłem maść i smarowałem nią miejsce bólu, trzy razy dziennie. Silny ból utrzymywał się przez niecały miesiąc aż w końcu przeszedł. Przestało tak mocno rwać w Kręgosłupie, dodam też że mogę wykonywać wszystkie czynności tzn funkcjonować. Minął ponad miesiąc, a ja dałem sobie spokój z siłownią.
Pytanie z mojej strony skąd tak silny ból w kręgosłupie ?
Czy mogłem uszkodzić sobie kręgosłup... skoro teraz wykonuję wszystkie czynności dnia codziennego ? (nie sprawiają mi problemów)

Teraz nie chodzę na siłownie, nie byłem już ponad miesiąc, silny pulsujący ból przeszedł.

Jednak mniejszy ból dalej daje o sobie znać w różnych częściach kręgosłupa i podczas np. chodzenia z ciężką torbą na ramieniu. Sam już nie wiem co mam zrobić, aby przestało boleć i było jak dawniej.

Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDŹ OSOBIE, KTÓRA SIĘ ZAINTERESUJE TEMATEM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Poczytaj sobie o dyskopatii. I następnym razem poproś kogoś żeby ci zweryfikował poprawność techniki poszczególnych ćwiczeń. Robiąc je niepoprawnie osiągnąłeś taki efekt jaki osiągnąłeś.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2023
Zgodzę się z Tobą. Stało się i się nie odstanie. Jak to ktoś mądry kiedyś powiedział, że błędów nie popełnia ten co nic nie robi. Wpadłem nieźle i wiem że wyciągnę wnioski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2023
Tylko czy mogło się stać coś poważnego ? Czy smarowanie maścią wystarczy, aby ból zniknął ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Pisałem już - wpisz w google hasło dyskopatia - i czytaj......

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2023
To popularna choroba dotykająca wielu ludzi. Spowodowana brakiem ruchu, długotrwałym przesiadywaniem przed biurkiem, obciążeniem kręgosłupa, podnoszeniem ciężkich rzeczy. W większości przypadków można ją wyleczyć bez skomplikowanego leczenia prawda ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Zależy jak poważna jest to dyskopatia.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2023
Są chwile gdy zupełnie mnie nie boli kręgosłup, wtedy zajmuję się swoimi sprawami i nie myślę o tym zupełnie. Jednak czasami coś ukłuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2023
Zapulsuje np podczas jazdy samochodem czy siedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Odwiedź dobrego fizjoterapeutę - nie będziesz żałował.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2023
Dzięki, że zainteresowałeś się tematem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biceps z tricepsem ?

Następny temat

Push-Pull, zagwozdka

WHEY premium