SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bóle stawów.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10233
witam. mam następujący problem. a mianowicie nigdy nie miałem problemów ze stawami i kontuzjami. a dzisiaj na treningu klaty zaczęły mnie boleć wszystkie stawy i trząść się ręce że nie mogłem wykonywać cięższego wyciskania i ćwiczeń tricepsa. zwykle rzucałem 40kg na łamanej na tripola a teraz tak mnie łokcie bolały że prawie mnie przygniotło. odczuwałem też takie zmęczenie i brak siły a wcale mocno nie ćwiczyłem. nigdy przedtem mi to się nie zdarzyło. jestem załamany. oczywiście dobrze się rozgrzałem przed ćwiczeniami więc nie mam pojęcia co to moze byc. co o tym sądzicie?

ps. czy ciśnienie górne 140-156 to norma?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16092
może się facet ostro przetrenowałeś?

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10233
Raczej nie. ostatni trening miałem dwa dni temu i było wszystko ok. acha bolą mnie jeszcze barki dlatego nie moglem wyciskac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
po pierwsze ciśnienie wysokie
po 2 odpusc sobie na razie treningi - łyknij majamil
do ego odpoczynek witaminki , moze magnez i potas
ogolnie to mało co da sie powiedziec
jak bóle nie miną proponuje wizyte u lekarza

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO ZROBIC Z WĄGRAMI?

Następny temat

Ospa

WHEY premium