SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bóle stawów.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1522

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 136
Od trzech miesiący zmieniłem diametralnie swoje podejscie do treningu, a mianowice zaczołem trenować 6 dni w tygodniu starajac sie zrobic jedna grupe miesniowa dwa razy w tygodniu. Oprócz tego pływam i gram w piłke. I niby wszystko jest ok, ciało zaczeło reagowac bardzo dobrze. Z tym, że zaczołem odczuwac niesamowity ból w kolanach, łokciach i kręgosłupie na odcinku lędzwiowym. I mam pytanie czy dalsze kontynułowanie takiego trningu jest bezpieczna dla mnie? Prosze o pomoc i z góry dziekuje.

CQm

Po co mi laska skoro mam 45 w łapie!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szanowny kolego proponuję abyś zmienił dyscyplinę, może odkryjesz swoje powołanie w szachach ? kto wie? może drzemie w tobie talent ala'Kasparow ? E żartuje, po prostu powinienes zrobić sobie zimową przerwe człowieku, dac czas organizmowi na odrodzenie :)

inzynier
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1366 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15547
Wcale sie nie dziwie ze odczuwasz bóle przy treningu 6 dniw tygodniu i treningu dwa razy tej samej grupy w jednym tygodniu, szczególenie jezeli jestes początkujący, ale niestety nic nie napisałeś o sobie i nie moge udzielic nalezytej odpowiedzi

sprubuj odpowiedziec na ponizsze pytania
1. Napisz ile masz lat, swoją wagę, wzrost
=======================================
2.Ile czasu już trenujesz-czy robisz to systematycznie-jeśli tak-to ile czasu. Jeśli nie-to opisz jakie odstępy i jakie okresy treningów?
=======================================
3.Jak trenowałeś ostatnio: podaj konkretny plan treningowy zawierający:
-rozkład tygodniowy treningów (z podziałem na grupy mięśniowe),
-ćwiczenia, serie, powtórzenia, długość przerw pomiędzy seriami jaką stosowałeś,
-jakie efekty przyniósł ten trening-konkretnie:masa, tłuszcz, rzeźba, wytrzymałość, siła, zmęczenie, spadek wagi, itp. itd. ??
=======================================
4.Opisz konkretnie swoje cele-co chcesz osiągnąć: siłę, masę, wytrzymałość, rzeźbę...???
=======================================
5.Podaj swoje możliwości czasowe i sprzętowe.
=======================================
6.Podaj przeciwwskazania medyczne o ile takie są.
=======================================
7.Opisz jaką stosowałeś do tego treingu diete-czy stosowałes?


Ps. Sorry fackmaster :P

Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością.

Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 136
Trenuje od blisko 5 lat, najdluższa przerwe jaka mialem to dwa miesiace w czasie tych wakacji gdyz nie mialem mozliwosci treningu. Moje wymiary to: wzrost 179, waga 88 kg, biceps ok 44 cm, reszty tak w sumie nie mam aktualnej wiec nie chce pisac! Co chce osiagnac? Nie wiem poprostu trening to jedna z wazniejszych rzeczy w zyciu dla mnie! Nie stosuje diet! Używam suplementów. Nie rozgraniczam cykli na mase i tzw rzeźbe bo uważam to za bzdure. bardziej liczy sie dla mnie jakosc miesni.
p.s
żaden ze mnie ****MASTER:(

CQm

Po co mi laska skoro mam 45 w łapie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 136
mam 22 lata, trenuje w klubie, czas treningu ok 1h 10 min, trening ten przyniósł poprawe kształtów i jakosći, zaś natąpił znaczny spadek siły.
p.s
Dziękuje za zainteresowanie i prosze o pomoc.

CQm

Po co mi laska skoro mam 45 w łapie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1366 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15547
7 lat to duzo na to by poznac swoj organizm, wiec jezeli mowisz ze Ci dobrze wchodzi ten trening to ok. Tylko sprubuj ułozyc diete, czasem właśnie ona czyni cuda potengując działanie suplementów
Na bóle moge doradzic dwa preparatyL siarczan glukozaminy i kolagen, oba preparaty dostępne a aptece
Mimo wszystko radziłbym sie skupic na intensywności treningu a nie na jego objętości gdyż 6 dni to jes naprawde duzo, nawet jak na taki staz, a spadek nastepuje prawdpodobnie ze braku odpowiedniej regeneracji, miesnie sa przetrenowane, dlatego nie zachowują swojej siły. nie jest to trening na dłuższa mete. Jezeli chcesz przyspieszyc regeneracje to zadbaj o diete, odpowiednia ilosc snu

Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością.

Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
berez spoko zawsze wiedziałem ze jak sie doda === to bedzie ładniesze i bardzoiej przejrzyste (btw: doganiam cie z sogami w dziale)

.:wiesz co ci powiem... własnie patrze na ciebie przez lunete z budynku obok.. mam noz i wypatrosze Cię jak świnię:.

TRENINGOWY MAHARADŻA
oraz krwawy hetman ciemnosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1366 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15547
teraz biore sie w garsc i nabijam sogi :P

Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością.

Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1366 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15547
poczekaj az abonament se zalatwie :)

Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością.

Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
lepiej nie

.:wiesz co ci powiem... własnie patrze na ciebie przez lunete z budynku obok.. mam noz i wypatrosze Cię jak świnię:.
Oraz nowe motto : "zabij i zakop swoich starych wyrośnie 2x wiecej "
-------------TRENINGOWY MAHARADŻA
-------------oraz krwawy hetman ciemnosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
CQm - nawet ludzie z b.duzym stazem treningowym moga nabawic sie kontuzji, przetrenowac czy popasc w stagnacje. To sie zdaza zawodowcom wiec i Tobie tym bardziej. Wg mnie masz zbyt duzo wysilku ktorego nie rekompensujesz dieta i odpoczynkiem. Czego sie spodziewasz po treningu 6 dni w tygodniu, grze w pilke i basenie ? Ze bedziesz bardziej wysportowany ? Nic bardziej blednego.
Ja mam podobny staz treningowy do Ciebie i obecnie trenyje 3 razy w tygodniu do tego sporadycznie basen i nie widze powodu dla ktorego totalni amatorzy mieli by cwiczyc wiecej, to nie ma sensu.

Zmien trening - tzn jego ilosc.

Pozdrawiam,
Mawashi

**Moderator Działu Trening**
I tak jak u Michaila : "KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM"

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki trening po 4 latach???

Następny temat

uchwyt sztangi

WHEY premium