SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból serducha.??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
Skocznie po nóż na kuchnie trzeba chłopaka dobić juz nic mu nie pomoże ja bym juz trumne sobie wybierał



a tak na serio Cisnienie zmiez a jak za wysokie to czosnek w tabs wzuć na początek zeby je zbic troszke .

Zmieniony przez - KOLUMBUu w dniu 2013-02-19 01:10:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
weź koleś luzuj masz 20mg mety to jest niska dawka nawet jakbyś miał to z apteki a masz 100% ug i z 12mg jesz tego tak na serio luzuj stary bo to twoja glowa wkreca ci agresje bole itp. kiedys byly przeprowadzane badania gdzieś czytalem o tym ze agresja i zmiany w psychice występuja tylko i wyłacznie u osob ktore na coś cierpią np. na nerwice schizofrenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
Maniano nawet w biger stronger faster jest to pokazane jeżeli chodzi o agresje ... Osobiście mam wrodzona wade serca i to dość powazna a przy 60mg mety nic nie odczuwałem a leciały rozne mixy saa i środków obciązających serducho .... Więcej trenowania i ogłady a mniej wkręcania sobie .


pS; Widać SEZONO (OWCY) sie zaczynają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
bliżej wakacji co drugi temat bedzie o mecie i winie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 446 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6159
hahaha agresywny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
niedlugo sezon, to trzeba poczekać na tematy typu "problem z erekcja" ;]

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bóle w klatce piersiowej___pomimo paru wpisów wyżej nielekceważ tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 923
Yhyy no zobacze jeszcze pare dni co się dzieje, narazie jest spoko. P.S nie jestem żadnym sezonowcem jak to wyżej napisaliście!! ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powiem ci tak, PRZYPUSZCZAMY że to pierdoła ale nikt tu (chyba) lekarzem nie jest jakby sie nasiliło lub utrzymywało długo to leć na podstawowe badania ale moim zdaniem po prostu przestań o tym myśleć zajmij sie nie wiem miską treningiem dziewczyną czymkolwiek ale przestań mysleć bo im dłużej myslisz tym bardziej chory będziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 698 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62701
Przypomniałem sobie, że kiedyś też sobie wkręciłem że cos mam z sercem, zrobiłem EKG i pani doktor powiedziała że zdrowy jak koń, chociaż ciśnienie czasami lubi mi skoczyć szczególnie na długich estrach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sprawdzenie jakości cypio

Następny temat

Metanabol British Dragon 5mg

WHEY premium