SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból przedramienia podczas treningu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 20 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 515
Od jakiegoś czasu borykam się z bólami ręki podczas trenowania. Trudno jest mi stwierdzić co jest źródłem bólu, ale promieniuje on praktycznie na całym przedramieniu, szczególnie koło zgięcia przy bicepsie. Zaobserwowałem, że zawsze towarzyszy temu spore spompowanie w tamtych okolicach, wówczas ręka robi się użylniona i twarda jak kamień, niestety trening PUSH jest przez to dla mnie katorgą, szczególnie jeśli ćwiczę wtedy na 80% ciężaru maksymalnego.

Dziś ból na tyle mi przeszkadzał, że musiałem przerwać trening, a ja nie jestem zwolennikiem powiedzenia "boli to rośnie". Nigdy nie miałem czegoś takiego, zawsze trenuję ostrożnie, jak trenuję dużym ciężarem, przykładowo 5x5, to przestaję gdy wiem że nie zrobię więcej. Kontuzji żadnych do tej pory nie doświadczyłem. Myślicie, że to zwykłe przeciążenie przedramion, czy coś groźniejszego?

Wiek: 18

Staż: Rok
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
WaRanX
Myślicie, że to zwykłe przeciążenie przedramion, czy coś groźniejszego?



nie sposób tego stwierdzić na tej podstawie i powinieneś udać się do specjalisty ortopedy / osteopaty czy fizjoterapeuty
znam osobę co podobne objawy zbagatelizowała i się skończyło zerwaniem przyczepu końcowego bicepsa , zabiegiem i w konsekwencji wielomiesięczną przerwą od treningu
nie straszę bo w większości przypadków to są raczej niegroźne rzeczy ale jak jest problem to trzeba to sprawdzić
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

złe samopoczucie na treningu

Następny temat

Ból dołu pleców, mam dość

WHEY premium