SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból pod rzepką kolanową

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7
Witam, jeżdżę na BMX'ie i ostatnio wskakiwałem na murek, poleciałem do przodu i uderzyłem w kierownice miejscem, które jest pod rzepką kolanową, na zdjęciu widać miejsce, jest zaznaczone, co mi może być? Pare znajomych mówili, że prawdopodobnie stłuczone, zdaje mi sie ze jest lekko spuchnięte, boli jak dotykam oraz co jakiś czas jak chodzę, ledwo dam radę biegać, czy jeżeli poszedłbym do szpitala, daliby mi gips? Co mam z tym zrobić? DALIBY MI GIPS?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8512
Jeżeli jest złamana noga to raczej dostaniesz gips dlatego idź do szpitala ale raczej jest stłuczona wiec nic nie dostaniesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
Przecież jeśli byłaby złamana,to nie dałoby rady chodzić na tej nodze.Opis sugeruje na stłuczenie,chociaż to są też okolice łąkotki przyśrodkowej,tam też mogło dojść do jakiegoś uszkodzenia.Jeśli nie przejdzie,to warto się udać do lekarza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

guz na piszczelu

Następny temat

podejrzenie o naciągnięcie/naderwanie ściegna bicepsa

WHEY premium