SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból pleców przy siedzeniu bez oparcia

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 102 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1244
Cześć,
Więc tak, mam ogromny problem z siedzeniem dłużej niż kilka minut bez oparcia na plecy jak i np. przy pracy w "kuckach" gdy trzeba coś naprawić/poskładać itp.
Kiedyś się dowiadywałem to powiedziano mi, że mam po prostu bardzo spięte mięśnie (prawdopodobnie plecy) - czy ktoś mógłby podać jakieś linki z opisami jakie ćwiczenia należy robić w moim przypadku? Chyba, że macie jakieś inne sugestie? Miałem nie dawno rentgen kręgosłupa to pomimo delikatnego skrzywienia (w dzisiejszych czasach to norma) to wszystko w porządku.
Dodam, że czasami się rolluję ale nie pomaga.

Dzięki,
Marek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
A probowales robic kolyske? Kolana do klatki i kilkanascie kolyszacych ruchow, swietnie rozciaga i rozluznia miesnie ledzwiow.
Pozdrawiam.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
blaster91
Cześć,
Więc tak, mam ogromny problem z siedzeniem dłużej niż kilka minut bez oparcia na plecy jak i np. przy pracy w "kuckach" gdy trzeba coś naprawić/poskładać itp.
Kiedyś się dowiadywałem to powiedziano mi, że mam po prostu bardzo spięte mięśnie (prawdopodobnie plecy) - czy ktoś mógłby podać jakieś linki z opisami jakie ćwiczenia należy robić w moim przypadku? Chyba, że macie jakieś inne sugestie?


na jakiej podstawie chcesz żeby ktoś Ci doradzał ?
trzeba wykonać badanie kliniczne , ustalić przyczynę dolegliwości bólowych a dopiero brać się za terapię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
To że ktoś powiedział że masz spięte mieśnia wcale nie znaczy że one są może to jakiś problem zwiazany z kręgosłupem a nie mięśniami

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas trawienia

Wiecej