SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból dołu pleców, mam dość

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 356
Od kilku miesięcy zrobiłem przerwę od siłowni i miałem dość mało ruchu, praca przed komputerem wiec praktycznie cały czas leżałem/siedziałem, pewnego dnia po kilku godzinach rysowania przy złej pozycji dostałem bólów w kręgosłupie nad tyłkiem, myślałem ze przejdzie i wróciłem do pracy w pozycji siedzącej. Teraz czuje co raz większy dyskomfort, ulgę przynosi mi np. pozycja leżąca w której zgięte kolana dotykają klatki, jakieś dociskanie odcinka lędźwiowego do ściany przez ruch miednica. Dziś stwierdziłem że spróbuje martwy ciąg jakimś mniejszym ciężarem i było ok, do puki nie dołożyłem kilku kg i złapałem zła technikę- momentalnie odechciało mi się ćwiczyć i przez cały trening czułem dyskomfort. Jak mogę spróbować poprawić tę sytuacje? Do lekarza wybiorę się jak nie uda mi się samemu rozwiązać problemu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Bounty
Jak mogę spróbować poprawić tę sytuacje? Do lekarza wybiorę się jak nie uda mi się samemu rozwiązać problemu.



jak samochód się psuje i na nim się nie znasz to też próbujesz to robić na własną rękę po poradach z forum ?
ciężko cokolwiek doradzić bo przyczyn dolegliwości w odcinku L-S kręgosłupa może być cała masa jak i zależne od obecnego stanu (np. ostry / podostry)
od kiedy on występuje , w którym miejscu , jakieś objawy w idące do pośladka / nóg , bóle nocne , sztywność nad ranem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 356
Od kiedy występuje- przeciazylem kręgosłup siedząc kilka godzin w nieprawidłowej pozycji, wtedy pierwszy raz doświadczyłem tego bólu
W którym miejscu- https://imgur.com/s8RgRqZ
Ból promienieje na dole pleców- nie wchodzi na pośladki, tymbardziej nogi
Bóle nocne? Podejrzewam ze uciska mi nim stop nerw jakiś, jest to do zniesienia lecz męczy, nasila się przy przeciązaniu tego miejsca, przy zasypianiu trudno mi znaleźć pozycje- najlepsza boczna z ugietymi nogami
Sztywność nad ranem- raczej nie, choć nie do końca rozumiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Po objawach jakie opisujesz powinieneś udać się na wizytę do specjalisty osteopaty / fizjoterapeuty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból przedramienia podczas treningu

Następny temat

Dobry trymer do zarostu i włosów na głowie i pigmentacja skóry głowy

WHEY premium