SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból brzucha po odstawieniu mety

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 441

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 58
Siemanko mam pytanie...
Otóż zacząłem pierwszy cykl 6 tyg na metanabolu zacząłem od 30mg
W czwartym i piątym tygodniu brałem 50 mg w ostatnim 6 tygodniu 2 ostatnie dni skończyłem na 30 mg i na 20 mg
1 tabletka to 10mg
W 6 tygodniu bolał mnie brzuch lekko w lewej dolnej części brzucha wtedy skończyłem cykl gdy odstawiłem przez 2/3 dni było okej potem zaczął znów się ból po lewo na dole tak jak by jelito grube
Najbardziej boli mnie w nocy czasem nawet nie mogę wogóle zasnąć z tego powodu.Jestem 7 dni po odstawieniu i od wczoraj zaczęło mnie bolec z drugiej strony w dzień jest okej ale w nocy nie da się wytrzymac dodam ze nie brałem żadnych osłonek i przytyłem 9 kg woda i cały czas waga ta sama a od czasu bólu brzucha kupiłem krople iberogast i no-spa forte
Zwracam się z tym tematem bo nie wiem czy wytrwać jeszcze trochę czasu czy udać się do lekarza...
Jak ktoś się zna to proszę o pomoc


Zmieniony przez - Over232 w dniu 2019-11-04 23:16:00
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Powtarzający się Ból brzucha w nocy powinien juz cię zaniepokoić Pilnej uwagi wymagają bóle brzucha występujące regularnie, częściej niż 1 raz w tygodniu – mogą być powodowane przez chorobę wrzodową żołądka i dwunastnicy, chorobę refluksową przełyku, raka żołądka.

Szczególnej uwagi warte są bóle brzucha, którym towarzyszą inne objawy – krew w stolcu, nieplanowane chudnięcie lub zmiana rytmu wypróżnień (pojawienie się zaparć lub biegunek). Mogą być one związane z chorobą Leśniowskiego-Crohna, wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego, chorobą uchyłkową jelit, zespołem jelita drażliwego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Do lekarza idź a nie na forum pytasz
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 58
Dodam jeszcze ze nie robiłem żadnego odbloku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94095 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667584
Wrzuć ankietę dzialu
Badań też pewnie nie robiłeś?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 687 Napisanych postów 249 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1232
idz do lekarza....cykl metki mogł wzmocnic tylko wczesniejsze problemy z zeładkiem....
ja kiedys myslałem ze mam bole po cyklu a problem był juz duzo wczesniej tylko zbieglo mi sie to razem....



Zmieniony przez - musculedream w dniu 11/8/2019 11:49:38 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 58
Ból minął po 5 dniach od napisania wydaje mi się ze za dużo zjadłem jak na pierwszy raz i nie zrobiłem odbloku było ch**owo po nocach ale już jest zaj**iscie.Do lekarza pojadę jak skoczne aktualny cykl na cypionacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bolalo bo jadles za duzo h**owego zarcia i obciazyles flaki zarciem i metka nastepnym razem bierz chociaz oslonki
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CYNK NA CYKLU

Następny temat

Turinabol

WHEY premium