SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Autoiniekcja w dupala

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Nie wiem jak wy robicie sobie sami te strzały w dupala. Ja zawsze robię w udo a dzisiaj próbowałem w dupala. Wbiłem igłę, wtłoczyć też bym wtłoczył ale...
Nie potrafię tak się poskładać żeby jedną ręką trzymać strzykawę a drugą manipulować tłoczkiem. Próbowałem jedną ręką odciągnąć tłoczek, ale gdzie tam. W końcu się wkurzyłem wyciągnąłem z dupala i wbiłem ponownie w udo.

Wy bijąc sami sobie w dupala odciągacie tłoczek? Jak to robicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5005
bij w bary

Thug Life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
ciekawe co taki np. ruhl ma powiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Cała czynność jedną ręką, trochę nie wygodnie ale 30 % bezpieczniej i mniej boleśniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
odciagam i bez problemu wbijam tylko trzeba sie dobrze wykrecic ale w uda tez elegancko wchodzi i duzo miejsca do wbijania

Zmieniony przez - lysol24 w dniu 2010-02-05 23:27:41

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 332 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10518
da rade jedna reka aczkolwiek brak mi wprawy i robie dosc czesto joystick...uda wygodniejsze moim zdaniem.W bary jeszcze nie wbijalem nie wiem jakos opory mam....

Semper Paratus!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
No właśnie jak próbowałem tłoczek odciągnąć jedną ręką to jedynie śmigło mi wychodziło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1778 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11346
takie kombinowanie konczy sie tym ze wbita igla rusza sie w dupalu i tnie mieso jak odlamek z miny przeciwpiechotnej, ja swoja dupe szanuje i bije w udo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 451 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16525
Dla mnie łatwiej w dupe niż w bary. A w dupkę zależy ile soku bijesz tam do jednego ml to strzykawki 2ml a pow 1ml juz 5ml jak pow 3ml strzykawki 10ml wtedy o wiele łatwiej jest odciągnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
ja tam wbijalem tak pare razy i fajnie sie wbija ale joystick taki ze
moje biedne mięsiwko na dupce pokroilem w kazda strone wiec kłade na to i
klepie po udach/barkach

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
ja to zawsze pier^^liłem i nie odciągałem tłoczka jak leciały shoty w dupe i żyje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na boldon+winstrol+metke

Następny temat

Ból ramion

WHEY premium