SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Australia.?

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 27454

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Ok ja jestem nieudacznik, a ty jestes baran, ktory nawet nie potrafi przeczytac strony immi i nie rozumie jak dzialaja kategorie wizowe
Wiec krzyzyk na droge i bujaj sie misiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
A zdjecia to sobie mozesz zrobic swojego pisiorka i poslac swojemu chloptasiowi Pikaczumbie
Zaczynasz niegrzecznie, wiec nie mam za duzo szacunku do ciebie
Wszystko jest czarno na bialym na realestates.com.au i innych wyszukiwarkach, wystarczy wrzucic w filtr "up to 300$" zeby zobaczyc jakie luksusy mozna tam TERAZ dostac za te pieniadze
To tak dla innych, ktorzy by sie dali nabrac na ta twoja gadke, bo ciebie nie zamierzam przekonywac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Panowie spokojnie święta są, nie ma co się kłócić..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
A poza tym pomysl, choc to moze bolec, jak mi sie nie udalo to jakim cudem placilem 620 pw (730pw w Sydney) za apartament? Mama mi przysylala? Nieudacznicy to sa typu ciebie, ktorzy sie ciesza ze wynajeli jakas szope na zadupiu, gdzie sie stoi 2h w korkach zeby dojechac do roboty do CBD (chyba ze sie smazy kotlety w lokalnym McDonalds, bo w IT pracuje sie w 80% w centrum).
Dobre dzielnice kosztuja, jak wynajmiesz na zadupiu zalanym betonom to znajdziesz i za $200

Toomek4 - sorry, to typowe, nie zagladalem tu rok ze slusznych powodow, dziele sie jakims doswiadczeniem i od razu wyskakuje jakis nabuzowany tesciem chloptas i zaczyna od pyskowek. Ja bylem grzeczny, ale jak widac sie nie da. Spoko spadam znowu, kto chce mu wierzyc w orwellowskie eldorado niech wierzy, mam ciekawsze rzeczy do roboty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz racje, ze wszystkim sie zgadzam nie wiem o czym pisalem, nic nie wiem, przepraszam, wesolych swiat. PS. Sam zaczelas pisaszc do mnie misiu czy cos, przepraszam , nie jestem gejem, ale napewno sobie kogos znajdziesz, badz pozytywnie nastawiony, nie pisze tego zlosliwie, naprawde zycze Ci powodzenia bedzie git pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Pisalem "misiu" do niejakiego rapacious, ktory jest slabo doinformowany jezeli chodzi o wizy i wprowadza ludzi w blad
Widzisz czytanie ze zrozumieniem tez ci slabo idzie
Wejdz na PCT, albo zmiejsz dawki, bo jestes absurdalnie agresywy
Jak ci przejdzie i bedziesz chcial bez pyskowek i ad personam pogadac o faktach i doswiadczeniach zycia tam to zapraszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
A speeding to jest duperela, pozyjesz tam to zobaczysz ile masz wolnosci, jeszcze zatesknisz za Moskwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
To jak juz naprodukowalismy 3 strony spamu, dla rownowagi odpowiem kreatywnie:

bro321: ja mam pytanie odnosnie pracy. jak z elektrykami tam jest? i jaki hajs tak +/- ?

Tradies ogolnie zarabiaja realatywnie duzo, ale to jak zwykle zalezy, bo jak jestes freelancer to musisz sobie kupic wszystkie narzedzia, miec auto, placic za paliwo samemu itd. W wiekszosci chca zebys pracowal w takim schemacie. Kasuja slono tak jak pisalem wyzej.

Ale teraz tricky part, kwalifikacje (wbrew temu co twierdzi kult), moga je lyknac, moga nie - zalezy. Pozniej jest rejestracja, ktora kosztuje, w kazdym stanie potrzebujesz innej lecencji. Do tego dochodza jeszcze inne smieszne rzeczy, jak np to ze nie jestes pedofilem od lokalnej policji, odnawialne za pol roku, ktore oczywiscie kosztuje i dziala na jeden stan. Ostatecznie pieniadze wydaja sie niezle, ale po odliczeniu roznych bzdur nie zostaje z nich az tak duzo.

No i kwestia wizy, na papiery elektryka jej nie zalatwisz, chyba ze znowu cos sie zmienilo, bo zmienia sie tak srednio raz na pol roku
Wszystko na immi.gov.au

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2011-12-25 21:11:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PCT - nigdy na cyklu nie bylem lata, moze wejde, to pomoze nie wiem, agresja to u mnie wrodzona, szczegolnie na oskarzenia niebezposrednie, gdy mam dowody chocby na apt za 275 dolcow czy prace, zreszta sam pojade to napisze wtedy, zreszta i tak mi nikt nie uwierzy ze nie potrzebuje OZ doswiadczenia zeby byc nawet glupim managerem w sklepie, bez urazy do managerow tutaj, taka przenosnia, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Elektrycy chetnie wyjezdzaja z UK i Irl bo tutaj roboty nie ma i lapia prace lato tam, robilem z jednym elektrykiem, teraz siedzi u OZ w kablach, wiec to zalezy, od gadki i jak bardzo chcemy. Ide ogladac film i planowac cykl, moze bania mi zejdzie;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

sklep Vitamin-shop w shopping centre Moore St.Mall , 58-66 Parnell Street , Dublin1

Następny temat

Anglia a Holandia

WHEY premium