SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Atomic Labs - DEKA 200 i CYPIONATE 200 - Oryginał i Fake

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9037

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22840
Ja kupuje od uczciwego człowieka z neta i nie narzekam .. Tylko trzeba wiedzieć do kogo się odezwać, a nie kupować od pierwszego lepszego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 332 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7706
Dokladnie Bemo,sa ludzie i ludziska.Mam to szczescie,ze moj jest honorowy i chce robic interesy a nie puszczac brzydkie baki.To ze ktos dziala przez internet nie znaczy od razu ze chce Cie wycyckac,walenie w chooya jest po prostu nie oplacalne dla takiego dila,tylko jeden to kuma a drugi juz ma whiskas zamiast mozgu i kariery nie zrobi.Teraz jestem w cyklu susta+deka z atomica.Wale tak:

1-10 susta 1g/ew
1-10 deka 500mg/ew

i na oryginalnego Atomica zlego slowa nie dam powiedziec.Susta mi leb urywa,od poczatku jak zaczalem ja walic to libido mialem jak u byka,po dwoch tygodniach libido znacznie zmalalo czyli deka dziala.Wale juz ta nowa 250mg/ml


Zmieniony przez - WuuJaaS w dniu 2010-07-16 23:39:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 579 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14070
o orginalnym atomiku też słowa złego nie powiem bo biłem tren i propa org i kozak, koleszka bije teraz deke z cypio atomika i tez kozak.
W sieci tacy dorobkiewicze(wsumie tylko jeden) żeby już nie powiedzieć **** z ch.... w dupie co zrobi dla kasy wszytsko jak ostatnia szmata. Znacie pewnie to "Przeciwko Kurestwu i Upadkowi Zasad Bądz Elegancki Najważniejsza Nie Jest Kasa" Wbijać *****a we frajerów co robia wały na dobrych chłopakach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop Good Pharma WTF ?

Następny temat

Wino UG

WHEY premium