SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AtomicLab Nandrolone Decanoate 250 mg-NOWY WYPUST

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
trzeba wtedy bic srodki unijne choc za sama grecje nie dalbym sobie reki uciac bo sama mentalnosc tych ludzi jest jaka jest, nie wiem jak tam trzymaja sie z normami i jak scisle i czeste kontrole jakosci maja przeprowadzane, calkiem niedawno panowal tam totalny chaos, ktory w obecnej chwili jest chyba jeszcze wiekszy, jezeli chodzi o sam proch to bedzie tej samej jakosci bo wiekszosc tych proszkow jest sprowadzana z chin przez firmy farmaceutyczne, czesc srodkow robia sami a czesc tylko wdrazaja w obrot, przy testosterona czy nandrolonach raczej bym sie nad tym niezastanawial ani nie zamartwial, gorsza sprawa przy drogich srodkach choc na te chinskie gh z mojej strony tez nie moge narzekac bo samopoczucie mialem jak na dobrym, najwyzszej jakosci szwedzkim produkcie ale niewatpliwie jakby mi dawali za darmoszke i mialbym wybor to nie zamienilbym szweda na zaden inny gh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
irko tylko jeszcze pozostaje kwestia zanieczyszczen tego prochu bo o dzialanie to ja sie mniej martwie. bo wiadomo ze jakby chinole slali nie dzialajacy to by nikt nie bral,ale tego czy to jest zanieczyszczone to unas nie sprawdzaja przewaznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
w egipcie sprawdzaja? ;-P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
nie zrozumielismy sie. pisales ze o proch z chin to bys sie nie martwil, tylko o bardziej egzotyczne rzeczy. bo reszta raczje dziala. wiec chodzilo ci o dzialanie a nie zanieczyszczenie prochu. a ja sprostowalem ze mi chodzilo o zanieczyszczenie. i jednak wierze ze niektore koncerny farmaceutyczne nie biora prochu z chin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
ja tak samo pisze o zanieczyszczeniu, co do dzialania to nie mam z tym problemu, tak na prawde to jak wspomnialem musialbys bic europe a co bijesz z europy? jelfe i na tym koniec bo grecja to ze standardami europejskimi ma tyle wspolnego co wiesz jedynie na papierze, jak zaczniesz bic srodki z europy zachodniej to bedziesz mial ta pewnosc a inaczej lepiej o tym nie mysl jak chcesz sie dalej w to bawic :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
ale wlasnie caly czas zmierzam do tego ze u nas juz nie idzie dostac legit apteki w wiekszosci przpadków. czy to norma czy schering. zdecydowana wiekszosc to podróby. niestety ale tak jest. wiec wsio ryba czy ja zaplace 50% wiecej czy mniej i tak mam praktycznie to samo

Zmieniony przez - tomczers17 w dniu 2010-09-22 22:43:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
niekoniecznie, normy czy sheringa (nie wliczam w to primki) ori jest bardzo duzo, zaryzykowalbym nawet, ze wiecej niz walkow tym bardziej, ze cena zakupu walka nie rozni sie wiele od oryginalu ale ludzie sa lakomi nawet na 2zl przy dece co czyni nas krajem patologicznym na tym rynku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
irko patrzac na cene deki w greckiej aptece mozna by sie zgodzic z tym ze cena walka jest niewiele wieksza. ale to juz nie chodzi nawet o to ze dilerz chca zarabiac te 2zl wiecej kupujac wala a wciskajac jako org. tylko o to ze juz o dostepnosc tych srodków nei jest tak łatwo. ciezej jest o wiele teraz polapac deke grecka niz kiedys. i ja sie nie zgodze ze jest wiecej org normy i sheringa niz walków. ale to moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
wszystko zalezy wlasnie od punktu siedzenia... ja mam dostep do jednej i drugiej, cena pewnie tez rozni sie zdecydowanie od twojej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
widzisz tylko ze tak jak ty to mowi kazdy wlasnie. i w tym rzecz. kazdy mowi a malo kto ma
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Methanex i Clomid - real/fake???

Następny temat

Pharma Chemical Methabolon 10mg

WHEY premium