SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Atlas - Prosze o ułożenie trening

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 247


Witam ,
Kupiłem sobie Atlas taki jak na zdjęciu , jest tam dodatkowo modlitewnik. W najblizszym czasie dokupie reszte lawka ,hantle i sztanga .Jeśli chodzi o siłownie to 5 lat temu chodziłem przez 2 miesiace , było to wtedy bardziej w formie zbicia czasu .Problem pytanie polega na tym , że przeczytałem już wiele forum opisow artykółów i na kazdym jest po 10stron A4 wszystko szczegółowo opisane itd . Z tym , że chciałbym jakiś ułożony dobrze trening na początek z ćwiczeniami na smaym atlasie .

Mogłby mi ktoś doświadczony ułożyć w dobrej kolejnosci ćwiczenia na atlasie .(posiadam jeszcze drążek w suficie)

Trening cały może być na rzeźbe. Czyli czytałem , że musze wiecej seri mniejsze obciazenia i po treningu areoby .
A jeżeli ktoś potrafil by ułożyć takie coś :

Barki,rece,klata - masa
brzuch,uda,łydki - rzezba

nie wiem wogule czy istnieje cos takiego ze 1 partie ciala na mase druga na rzezbe pewno sie wyglupilem , ale warto spytac .
Czekam na szybka odpowiedz i pozdrawiam .Jeżeli nie jestes czegos pewien to prosze nie odpisywac . Oczekuje profesjonalnej odpowiedzi .

Jakie ćwiczenia , po ile serji i powtorzen .Odstep czasu po cwiczeniach odpoczynku do Ile h , jestem wolny 24h wiec najlepiej jesli byly by to cwiczenia na rano i na poludnie .

Jesli ktos by sie pytal o diete to moje jedzenie wyglada tak :
Woda , + plusze

Jedzenie: ryz brązowy ,białko z jajka ,warzywa na patelni,gotowany pierś z indyka i kurczaka , krewetki

czasem : takie spakowane 4kromki takiego czarnego chleba ,nie wiem jak to sie dokladnie zwie nawet , przyprawy oregano szypior zielonki ogolnie ,płatki musli ,z puszek fasolka biała ,groszek i kukurydza ,ser bialy odłuszczony 100g/21g białka 0tłuszczu.

Odpadki/Zakazane: czasem wrzuce łyżke dżemu do ryżu lub ketchupu na pozostałe jedzenie . Wszystko gotowane bez olejow itd .


Płeć : Mężczyzna

Wiek : 20

Waga : 68

Wzrost : 182

Cel treningowy : rzeźba i przyrost

Staż treningowy na słowni : 0

Uprawiane inne sporty : pływanie,rower,bieganie, abs2 ,drążek

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : Atlas , drążek

Dieta : Bardzo rygorystyczna

Przeciwskaznania medyczne : żadne

Zażywane suplementy : 3 razy dziennie Bialko serwartkowe Hi -Tec Anabolic Protein , HMB , L-Carnityna i czasem dodatkowy spalacz, wszystkie plusze
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Zadałeś już pytanie w innym dziale także czekaj na odpowiedź.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

strzał na bramkę z obrotu

Następny temat

jak schudnąć pare kilo

WHEY premium