SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Atak na Mase Xp+KA by Chamillion

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 752 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5227




















.



Koniec. Czekam na ocene :P









Zmieniony przez - Chamillion w dniu 2007-07-22 19:31:33

Cytat: słuchaj młody, bez soku w tym sporcie nic nie zrobisz.... nauczyć Cie bić w dupe ..czy sam sprobujesz w domu ? <<--- From Animal.pl



Moj Test: http://www.sfd.pl/Atak_na_Mase_Xp+KA_by_Chamillion-t336616.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1276 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12666
Napisz swoje odczucia w podsumowaniu. Czy sam uważasz że zrobiłes dobre postępy itd. Moim zdaniem ręce masz masywniejsze barki też. Klatka i plecy ciężko mi stwierdzć za mało dokładne są te foty z początku. Teraz wrzuciłes dużo fotek gdzie pokazujesz bice tyłem a na początku zrobiłeś sobie 1 i wygląda jakbyś był na niej rozluźniony. Jakoś nieciekawie Ci to podsumowanko wyszło

Ręce które ćwiczą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 752 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5227
Sorrki ze tak podsumowanie z pospiechu ale jestem w trakcie przygotowan do wyjazdu. Dzis w nocy wylatuje do Norwegi.

Odczucia: Cóż. Moim zdaniem towar wykorzystany w 50%. NIe myslcie ze sie nie staralem ale przyrostów duzych nie widze. Zapewne wina treningu oraz mojej genetyki. Dziwne mam ciało. Od zawsze marze o dobrze wygladacej klacie i jak widac słabo to wychodzi.
Mialem okres zastoju kiedy jedzac prawie 4 tys kcal dalej chudlem. Dobijało mnie to ,ze znajomi co cwicza od niedawna nie majac zanej diety ani scisle zaplanowanego treningu zaczynaja wygladac lepiej niz ja :-/

Wyglad oczywiscie lekko uległ zmianie. Barki stały sie wieksze, łapki to samo. Siła poszła do przodu o pare kg z czego jestem bardzo zadowolony. Na plecach widac jakby wiecej miecha. Niestety dalej prawie nie widac najszerszych. Fatu również troche przybylo co widac po brzuchu.

BArdzo ważne jest to iz pierwszy raz wracałem czesto z napompowanymi łapami z treningu. Niesamowite uczucie a to dzieki Xp
Na klacie jakby totalny zastoj mam.


Podsumowujac
Cykl udany ale bez żadnych rewelacji.




Podziekowania dla ludzi ktorzy mnie wspierali oraz potrafili konkretnie ochrzanic




Zdr.

Cytat: słuchaj młody, bez soku w tym sporcie nic nie zrobisz.... nauczyć Cie bić w dupe ..czy sam sprobujesz w domu ? <<--- From Animal.pl



Moj Test: http://www.sfd.pl/Atak_na_Mase_Xp+KA_by_Chamillion-t336616.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 210 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4712
wedle mnie tylko w rece widac porawe na plus
w miare dobrze prowadzony test
pozdro SoG

Hulkowiec

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 752 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5227
Ps Prosze jakiegos moda o zmiane tematu na "Test: Atak na Mase Xp+KA by Chamillion [podst str.20-21]

Cytat: słuchaj młody, bez soku w tym sporcie nic nie zrobisz.... nauczyć Cie bić w dupe ..czy sam sprobujesz w domu ? <<--- From Animal.pl



Moj Test: http://www.sfd.pl/Atak_na_Mase_Xp+KA_by_Chamillion-t336616.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Chamilion
Obiektywne porownanie jest nie do konca mozliwe bo z poczatku lipne foty (dlatego modzi tego dzialu tak uczulaja na zdjecia w pozach przedstawiajace cala sylwetke) oraz to, ze wczesniej foty byly czarno-biale, a teraz kolorowe. Wg mnie jednak tyl sporo sie poprawil- plecy, a szczegolnie gorna ich czesc obrosla troche miesem, barki jak sam stwierdziles sie powiekszyly, a lapy w pozie bicepsy tylem faktycznie wygladaja na te 37cm. Z przodu rewelacji nie ma, ale wszystko do nadrobienia (genetyka genetyka, ale odpowiedni trening, jedzenie i reszta robia swoje imo), przyjscia fetu jakos nie widze specjalnie.

Progress sily potym co napisales jest raczej slaby jak na te srodki (wnioskuje po sobie- jadac na Xp przyrosty mialem czesto po wiecej niz 20kg na cwiczenie). Moze tkwilo to w treningu

Prowadzenie testu moim zdaniem na srednim poziomie- trzymales sie regulaminu i bylo ok, ale malo fot, zwiezle relacje, nie bywales jakos bardzo czesto w temacie mysle.

Ogolnie mysle, ze sprawiedliwie oceniles swoj test piszac o 50%. Mysle, ze dalo sie wyciagnac wiecej, aczkolwiek efekty i tak sa niezle. Mam nadzieje, ze na nastepny raz jeszcze bardziej sie przylozysz i bedzie duzo lepiej. Za wklad w dzial i (bylo nie bylo) jednak widoczne efekty daje SOGa.

BTW
Jak zdazysz, to odpowiedz na pytania z poprzedniej strony.

Zmieniony przez - Kamiru w dniu 2007-07-22 23:35:24

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
podsumowanie jesli idzie o mase to srednio , ale wymiary ładnie poszły , nawet bardzo ładnie , najlepiej widać na bicach przodem , tez Ci sie tak ''kulkują'' jak moje , generalnie tescik , prowadzony nienajgorzej , ale lepiej tez moglo byc , powazny minus przyznaje Ci za plecy <gdzie ty masz najszerszy ??> , i proponuje , wlasnie ta partie wziac teraz na warsztat , automatycznie obwod klaty pojdzie ;] , powodzenia i gratuluje testu ;], sog nie wchodzi

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 769 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6021
jak dla mnie nie potrzebny byl ten xp na samym mono by bylo lepiej z odpowiednim trenngiem i dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
Nie jest źle! Chociaż mogłeś dać lepsze porównanie, ale fotki słabo zrobione. Testu nie śledziłem, ale przeczytałem trening i jestem trochę uprzedzony do splitów. Spróbuj HST, klatka ruszy jak dasz dwa ćwiczenia po dwie serie i przy odpowiedniej diecie.
Wymiary na plus. Nie patrz na kolegów jak im idzie, tylko skup się na swoim organiźmie i go obserwuj. pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 752 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5227
Kamiru-Pare dni temu pytales o moje plany co do wyjazu do norwegi.


No wiec.
Siostra zaprosiła mnie do siebie twierdzac iz pracy dla mnie jakies stalej nie ma ale zawsze sie cos trafi. Długo sie nie zastanawiałem poniewaz z kumplem szukamy pracy od miesiaca na próżno. Tzn trafiło sie prae fuch ale poprostu ludzie szukali naiwnych.

Sięglem po gotówke do sejfum (czyt. Skarbonki) i zakupile bardzo drogi bilet na samolot

Pierwsze wrażenia sa takie ze tu kazdy dom zewnatrz jest taki sam. Róznia sie jedynie kolorem i wielkoscia
Tak pozatym wszyscy tu kasy maja tyle co krewetek :P Przyklad: Sasiad co w garazu trzyma BMW X5,Porshe, jakis tam pasat oraz dwie łodzie


Jutro ide po pierwszej robotki. Tzn sasiadowi musze odpicowac z zewnatrz chate.
Pierwsza pensja (ponoc minimalna stawka) 50koron/h tzn 25zl/h :D Choc siotrta trzepie po 60zl/h



Dobra spadam bo cos pisanie mi dzis nie idzie a spiesze sie na rowerek


Kamiru pytaj o co chcesz napewno odpowiem


zdr




P.S Radze przed przyjazem tu palenie :P
Ostatnio widzialem paczke fajek za 40zl

Zmieniony przez - Chamillion w dniu 2007-07-26 12:17:02

Cytat: słuchaj młody, bez soku w tym sporcie nic nie zrobisz.... nauczyć Cie bić w dupe ..czy sam sprobujesz w domu ? <<--- From Animal.pl



Moj Test: http://www.sfd.pl/Atak_na_Mase_Xp+KA_by_Chamillion-t336616.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy!!!!!!!! zestaw na mase

Następny temat

czy to dobry suplement?

WHEY premium