SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Asymetryczność

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez DUDA_ z działu Galeria Zdjęć.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32
Witam,
Jak widać po zdjęciach nie zgłaszam się z fotkami do oceny, moje ciało w życiu nie widziało siłowni. Ale mam problem poruszony w temacie. Mianowicie lewy cycek jest trochę niżej niż prawy i jakby trochę inny, mam tak od urodzenia. I tutaj moje pytanie, czy da się z tym coś zrobić? Nie wiem, jakieś ćwiczenie lub coś w tym stylu.
Mam również prawą nogę trochę chudszą od lewej, ale to jest wynikiem tego, że jeszcze niedawno byłem chory na zapalenie wątroby i przez okres przyjmowania leków strasznie schudłem (tak byłem chudszy jeszcze bardziej :D) i wtedy zauważyłem, ze właśnie prawa stała się chudsza.
I teraz jak powoli dochodzę do wcześniejszej masy ciała to prawa nadal jest trochę chudsza, wkurza to strasznie bo np. na prawej nodze jeansy leżą spoko a na lewej są opięte. Różnica w obwodzie to jakieś 1-1,5cm. Wystarczy, że np. będę ćwiczył jedną nogę i się zrównają? I jak tak to którą ćwiczyć?

http://img215.imageshack.us/img215/4474/dscf3382j.jpg
http://img600.imageshack.us/img600/9720/dscf3383.jpg


Zmieniony przez - wernii w dniu 2010-11-07 20:25:09
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 278
Mnie sie wydaje, ze linia barkow schodzi troszke tez wiec to moze dlatego, i jakby lewy cycek mial mniej rozwiniety miesien. Specjalista nie jestem a po zdjeciu tyle widze;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 278
Mnie sie wydaje, ze linia barkow schodzi troszke tez wiec to moze dlatego, i jakby lewy cycek mial mniej rozwiniety miesien. Specjalista nie jestem a po zdjeciu tak widac...jesli sie myle to soory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Może prawy sutek masz wyżej bo właśnie prawy piersiowy lepiej rozwinięty. Miałem ostatnio podobne obawy, bo podczas wyciskania na barki wydawało mi się,że lewa ręka wykonuje większy zakres ruchu i na mniejszy kąt zgięcia w łokciu, pomimo ze chwytam z obu stron tak samo. Może miałeś u siebie podobną obserwację ?

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 115
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co o tym myślicie

Następny temat

Gdzie lekarz sportowy w bydgoszczy???

Wiecej