SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Asymetria w czworobocznym, zerwany przyczep??w.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 737
Witam.
Mam pytanie odnośnie moich pleców. Czuję i widzę asymetrię w ruchach. Czasami mam problem z szyją/karkiem jak by przez czworoboczny- dość często nadwyrężam. Z lewej strony przy wiosłowaniach, przyciaganiu linek mam też inne odczucie niż z prawej- jak by rodzaj lekkiego kłucia. Z lewej mam intensywniejsze DOMsy. Wydaje też mi się że jakoś inaczej prowadzę rękę prawą i lewą gdy przyciągam np wyciąg dolny jedną rękę. Ogólnie widzę i czuję asymetię w ruchac oraz w budowie ciała lewo/prawo, chciaż osoby postronne w ruchach tego nie widziały. Zauważyłem że mój czworoboczny po lewej stronie tak jak by zaczynał się wyżej. Czy jest to wogóle możliwe że mam zerwany jeden przyczep przy kręgu i jako tako funkcjonuję normalnie i ćwiczę????

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 737
Raz byłem teżu kręgarza jakiegoś po nadwyrężeniu karku- który stwierdził że na którymś TH mam kręgozmyk...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań - prośba o komentarz

Następny temat

Wyniki -

WHEY premium