SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Asymetria prostoników.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19
Byłem jakiś czas temu u ortopedy i okazało się, że mam niewielką skoliozę. Przez to prostowniki grzbietu rosną trochę nierówno. I dlatego mam pytanie (zapomniałem spytać o to ortopedę, a byłem prywatnie i nie chcę znowu płacić). Da się jakoś podczas robienia unoszeń tułowia jakoś bardziej 'zmęczyć' prawy prostownik?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777608
ciężko będzie w trakcie ćwiczenia pobudzić jeden mniej a jeden bardziej, musisz się pozbyć najpierw wady postawy, idź do lekarza i poproś o jakieś skierowanie na dokładniejsze badania

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19
Zrobiłem już badania, mam po prostu lekko krzywy kręgosłup i podobno w moim wieku nie można go już wyprostować inaczej niż operacyjnie. A jako, że nie jest do duża wada, to nie chce operacji. Są więc jakieś sposoby, żeby chociaż lekko pobudzić bardziej ten prawy prostownik?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777608
powiem Ci że ciężko coś doradzić bo lekarza powinien podpowiedzieć jakiś sposób postępowania , żeby nie pogłębić dysproporcji

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budowanie masy mieśniowej

Następny temat

kilka pytan dotyczących treningu na mase

WHEY premium