SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Assault a cykl jak rozplanować

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 458
Witam

Posiadam przedtreningówke Assault firmy MuslePharm
W październiku skończyłem cykl kreatynowy.

Tutaj pytanie czy dobry wyjściem będzie w styczniu zrobić cykl z assaultem + kreatyna(xplode) DN- xp DT- przed assault a po xp

Czy lepszym wyjściem będzie wykorzystanie assaulta w inny sposób?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2489
Assault to przedtreningowka
Xplode to kreatyna.

Dawkuj tyle prochu assaulta ile potrzebujesz, żeby Cię kopał i zobacz ile gram kreatyny w tym wychodzi a reszte uzupełnij kreatyną (xplode)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12036 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
smialo mozna na cykl wskoczyc

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 458
Dzięki poszły sogi

Ogólnie chodizł mi o to czy lepiej zrobic tak jak pisałem przed treningiem assault a po xp w dni treningowe a w dnie nietreningowe sama xp

Czy może zrobić cykl w tym styczniu na samym Xp a assaulta użyć może teraz(w tym jest 5g kreatyny)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wliczaj kreatyny z Assaulta, traktuj to jako odżywka przedtreningowa. Jeśli już Ci tak zależy to zrób np. 3g kreatyny rano, Assault przed treningiem i 3g kreatyny po treningu, ale ja bym jednak wolał tak: 5g kreatyny rano, Assault przed i 5g kreatyny po. Dni nietreningowe 5g kreatyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1936
A niby dlaczego ma nie wliczać krety z assaulta?

życie jest zbyt krótkie by być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nomader
A niby dlaczego ma nie wliczać krety z assaulta?

Ja z przedtreningówek nie wliczam, tak samo nie wliczam białka z ryżu, czy węglowodanów z warzyw. Różne szkoły. Chociaż ta przedtreningówka zauważyłem, że ma sporo kreatyny.
Jak ma 2,3g to nawet nie patrzę na to. Zrobi jak chce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1936
Ja bym wliczył, ale jak kto woli

życie jest zbyt krótkie by być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nomader
Ja bym wliczył, ale jak kto woli

Dokładnie, każdy ma swoją teorię. Ja np. nie stosuje kreatyny w dni nietreningowe, a wiele osób stosuje. Indywidualna kwestia każdej osoby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1936
Na cyklu nie stosujesz w ogóle krety w nietreningowe?? Nie chcę robić offtopa ale z ciekawości - jakie jest uzasadnienie takiego podejścia?

życie jest zbyt krótkie by być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12036 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
wliczaj kreatyne ze wszystkiego..
to nie makroskladnik dietetyczny, a suplement

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dawkowanie beta alaniny i argininy

Następny temat

Ostatni cykl przed redukcją

WHEY premium