SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Artykuł w SDW o Peji, zapraszam zaciekawionych ( numer kwietniowy 2010 )

temat działu:

Sport Dla Wszystkich

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6597

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 228 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2249


W najnowszym numerze SDW ukazał się artykuł z Peją. Polecam lekture Wklejam zdjęcia, ale jak będzie potrzeba, to go przepiszę Posiadam całą gazetę, więc jakby ktoś był chętny do innych artykułów to piszcie Za niedogodności przepraszam
Tytuł artykułu to : Ze slumsów mały Książe ...

" W poglądach różnica, każdy świat widzi inaczej ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 228 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2249


II część okładki

" W poglądach różnica, każdy świat widzi inaczej ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 228 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2249


1 strona

" W poglądach różnica, każdy świat widzi inaczej ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 228 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2249


2 strona

" W poglądach różnica, każdy świat widzi inaczej ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 228 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2249


3 strona

" W poglądach różnica, każdy świat widzi inaczej ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 228 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2249


4 strona

" W poglądach różnica, każdy świat widzi inaczej ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 228 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2249


Strona 5

" W poglądach różnica, każdy świat widzi inaczej ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 228 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2249


Tam , gdzie jest załamane, to:
w lewej kolumnie jest : " Z tych młodzieżowych zabaw zaczęło się z czasem robić poważniej i produkcje były coraz lepsze. Potem pojawiały się możliwości, ale w większości były to jakieś układziki w stylu damy ci zarobić, ale musisz dać dupy. W naszym przypadku zetknęliśmy się przy okazji ... "

W środkowej kolumnie: " Szybko się w****iam i wybucham jak dynamit. Choroba alkoholowa to choroba emocji. Ja mam właśnie taki kłopot. Na smutki, radości zawsze katalizatorem były procenty. Emocji jest we mnie mnóstwo ... "

W prawej kolumnie: " Zauważyłem, że jako jedynej osobie z mojego otoczenia, z dzieciństwa, z dorosłego życia czy z różnych kręgów tylko mi coś generalnie wyszło. Nawet ci, co pokończyli szkoły, założyli rodziny toczą takie życie szaraczków. a ci bez szkół i rodzin to trafili do pierdla albo toną w nałogach. "

Mam nadzieję, że dacie radę się doczytać, a jak nie, to wyślę artykuł jeszcze raz na gg: 276313 Pozdro RPS !

" W poglądach różnica, każdy świat widzi inaczej ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 951 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13099
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29166
nawet powiekszyc sie nie da:(

"Klękam tylko przed bogiem a tu go nie widzę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3125
jak robisz skany to niewiem czym robisz ale jakosc jest tak kiepska ze niemozna nic rozczytac ,jesli robisz telefonem to robisz 1 strone w3 rzutach albo wiecej w zalerznosci od jakosci telefonu .a najlepiej jesli mozesz to zeskanujej cala gazetke i spakuj do archiwum zip,rar czy jak ci wygodnie bys niemial za wiele roboty omin reklamy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile spalam kalorii robiąc pompki/brzuszki/przysiady?

Następny temat

Brzuch- jak zrzucić tłuszczyk?

WHEY premium