SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Artur - Wiosna NPC oraz Sopot 2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 249605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Waga idzie w górę . Jaki plan , do kiedy masujesz ?

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2477 Napisanych postów 5798 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106161
plan jest na 20 tygodni ale jak tak dalej bede puchnac to szybciej wejdzie redu. obecnie zatrzymałem wodę ze względu na "suple" zobaczymy co bedxie sie dziac na dniach chociaż w czwartek jest planowany prawdziwy chaet day na festiwalu pizzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
To się nazywa prawdziwy tłusty czwartek
Ciekaw jestem wagi w piątek z rana . Jak długo bez jedzenia tego typu , to obstawiam 118-120
I konkretne nabicie w pt na tre

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2477 Napisanych postów 5798 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106161
myślę ze tak źle nie będzie bo tak latzrac na wachania tej wagi to zawsze po weekendzie waga wzrasta pewnie przez bramki i nie przespane noce i tak kolo srody czwartku wssystko sie normuje.
A plan na czwartek jwst taki zeby zrobic aeroby wypić szejka po paru godzinach na kstey trening nóg i kolo 12 jechać na festiwal. pod wieczór jak bedzie taka możliwość to uczcić jeszcze tłusty czwartek;)

ps teraz mam taki zestaw na pompę ze juz ciężko skończyć trenig;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2477 Napisanych postów 5798 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106161
waga na czczo 115,8
Dzisiaj także dzien wolny od treningów
dieta niskie wegle
wejdzie 3563 kcal
Białko 267g
Tłuszcz 210g
węglowodany 143g

1 jajecznica z boczkiem, cebula i żółty serem
2 lody własnej roboty smietana, wpc, mleko, aromat karmelowy, mrożone Wiśnie, sos zero
3 chleb zytni, salami, ser żółty, majojez, salata, pomidor, ogórek
4 kasza kurczak warzywa
5 wątróbka warzywa
6 fit sernik

lody pychotka ;)








Zmieniony przez - arturl1986 w dniu 2019-02-27 12:14:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 586 Napisanych postów 874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45794
No lody wyglądają kozacko.
Jak sie czujesz w dnt na takiej ilości tłuszczy? Przyznam ze nigdy tyle powyżej 200 nie jadlem( nie liczac ataku na maslo orzechowe) hehe.
Właśnie obecnie redukuje na rotacji i masowac tez będę. W dni nt bede obcinac wegle kosztem kaloryki z tluszczy. Napewno smacznie i duze pole popisu wlasnie takie lody czy omlet ze smietana.
Jak sosik z RF? Nigdy tego nie jadlem ale na tej redukcji testuje wszystko hehe. F. Bakery kozackie, z body attack kebab spoko chociaz karmel kiepski, bex podjazdu do allnutrition. Pozdrowki

Ziomku mój Ty zawsze przy mnie stój w drodze na melanż czy w drodze na bój.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2477 Napisanych postów 5798 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106161
w moim przypadku w dniu bez treningu kalorie i tak sa na minusie to patrzac na zeodla bardziej zaspokoi nas tłuszcz ktory sie dlzuej trawi niz węglowodany. narazie mialem 2 dni wyzej tluszcz nisko wegle ale dla mnie pozytwyna zamina ponieważ po takim śniadaniu z jajecznicy z boczkiem serem trzyma mnie z 5 godzin minimum. Jedyny minus ze objętościowo tego jedzenia jest jeszcze mniej bo jakby dołożyć jeszce jakies orzechy to na talerzu tyle co nic.
sos akurat jeden miałem z rf o smaku brzoskwiniowym a bardziej to chyba jwts syrop ale bez rewelacji za bardzo płynny i jakiś taki dziwny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Jak ten festiwal pizzy ?
Bo z nazwy zapowiada się grubo

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Chyba chodziło o festiwal pizzy w PH
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paweł Roszkowski - Ostatni rok JUNIORA.

Następny temat

Cykl+zawody

WHEY premium