SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Artur - Wiosna NPC oraz Sopot 2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 249762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Zdjęcia dalej nie wchodzą . Same kropki .


Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2019-09-19 14:29:36

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2477 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106170
no juz nie będę nawet probowal bo sam spamuje. postaram sie robic zdjcie orzy tym samym swietle co 2 dni i potem wrzucic jak sie zmienia cialo po redukcji na allu po 2 tygodniach ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2477 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106170
forma powoli zaczyna sie psuć ;p zobaczymy ja wroce ile czasu bedzie schodził ten nadmaor wody bo raczej w 2 tygodnie fatu w takich ilosciach sie nieda złapać.

weszło śniadanko i plazing. wieczorem jakis szybki trening nóg typu z 10 serii wyroków plus syzyfki z krótkimi przerwami zeby sie cos poruszać.

sniadanie to 10 nalesnikow ale takich mniejszych, 7 jajej, dzemu ze 100g,miodu z 30g,maslo ze 100g,zoltu ser 200g,szynka 100g, pasta z twarogu 150g,6 buleczek tak pi razy drzwi. obstawiam kolo 2-3 tys kalorii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
To było śniadanie ? :O
Myślałem że ja potrafię dużo zjeść ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208481
Jak się dobrze postara to da się zalać nawet i w tydzień. I też kiedyś myślałem, że kg nałapane w tak krótkim czasie to woda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2477 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106170
no ale ani sie przecież nieda da nabrać 5kg w tydzien tłuszczu ani mięśni tak samo jak stracić to tak szybko nie działa. a logiczne ze jak mamy tyle wody na sobie to separacja znika i człowiek dużo gozej wygląda.

wszedk szybki trening nóg to co się działo w sensie pompy tego sie nieda opisać żadna insa, przedtreningowka i inne cuda nie daja takiego efektu jak jedzenie po kg wegli lrzez tydzień ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Jak pisałem , miałem taki efekt początkowo na wakacjach tez . Byłem w szoku z każdym dniem, aż później zaczął się pik w dol . Przed lustrem człowiek sam widział co jest nie tak , przy takim żarciu pod korek . Bo dla kogoś z boku cały czas było się "dużym" .

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
arturl1986
no ale ani sie przecież nieda da nabrać 5kg w tydzien tłuszczu ani mięśni tak samo jak stracić to tak szybko nie działa. a logiczne ze jak mamy tyle wody na sobie to separacja znika i człowiek dużo gozej wygląda.

wszedk szybki trening nóg to co się działo w sensie pompy tego sie nieda opisać żadna insa, przedtreningowka i inne cuda nie daja takiego efektu jak jedzenie po kg wegli lrzez tydzień ;p


Wszystko się da. Teoretycznie 7000kcal to 1kg tłuszczu. Twoje zero to 3500kcal załóżmy, bez wnikania w szczegóły, bo to tak liniowo nie zajdzie, ale blisko prawdy zjadając dziennie po 8-12k kcal przez tydzień wjedzie te 5kg tłuszczu, tym bardziej, że teraz Twoje mitochondria są niezwykle wydajne, wrażliwość insulinowa komórek tłuszczowych jest na genialnym poziomie, a na zbyt niskim BFie, organizm wcale nie jest taki chętny jak to się mawia do budowania mięsa, najpierw musi nabrać trochę tkanki tłuszczowej, żeby przestać być w trybie "przetrwania".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
arturl1986
forma powoli zaczyna sie psuć ;p zobaczymy ja wroce ile czasu bedzie schodził ten nadmaor wody bo raczej w 2 tygodnie fatu w takich ilosciach sie nieda złapać.

weszło śniadanko i plazing. wieczorem jakis szybki trening nóg typu z 10 serii wyroków plus syzyfki z krótkimi przerwami zeby sie cos poruszać.

sniadanie to 10 nalesnikow ale takich mniejszych, 7 jajej, dzemu ze 100g,miodu z 30g,maslo ze 100g,zoltu ser 200g,szynka 100g, pasta z twarogu 150g,6 buleczek tak pi razy drzwi. obstawiam kolo 2-3 tys kalorii

Ładnie tam ładujesz xD haha Na zdrowie! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2477 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106170
nie sądzę żebym w 2 tygodnie zbudował 10kg tluszczu choćbym tu naw3t jadl po 20tys kalorii dziennie co jest nierealne ;p
znalazłem w hotelu waga 120kg


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paweł Roszkowski - Ostatni rok JUNIORA.

Następny temat

Cykl+zawody

WHEY premium