SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Artur - Wiosna NPC oraz Sopot 2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 249646

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Teraz zostało zrobić porównanie zdjęć z pierwszej strony i z dzisiaj ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208479
Czekam na zdjęcia, bo sam jestem ciekawy po tym co piszecie. Które miejsce ostatecznie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 538 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3979
arturl1986
wazne ze do konca z usmiechem na twarzy i pozytywnym nastawieniem dla mnie fo sukces wygldac tak i tak sie zmienic jak na pierwszsj focie w dzienniku. a dzis gdyby bylo 30 zawodników i bylbym osttani z taka forma to tez bym zszedł ze sceny mega szczęśliwy ;)

no a dzis w mojej kategorii jak sprawdzicie nazwiska to sama topka polski to kurcze wygrać z takimi osobami w debiucie to musiałbym być czarodzieje. dziękuję za oglądanie i kibicowanie. jutro wracam na obroty bo za tydzien puchar Polski ;)

Pozdrawiam wszystkich


Zrobiłeś kawał dobrej roboty - brawo za to i za to, że wyszedłeś i zrobiłeś swoje.

Ogladnij sobie swój występ szczególnie w programie dowolnym i porównaj do innych.

Ja mówię o prezentacji scenicznej i umiejętności pozowania - natomiast nie mówię o sylwetce.
Wskazuję co jest do poprawy do następnych zawodów.
Pamiętaj o tym, że możesz być w swojej najlepszej formie i wszyscy na siłowni mogą się zachwycać - ale i tak możesz być ostatni bo przyjadą tacy zawodnicy i w takiej formie, że nic nie poradzisz.

Jeszcze raz brawa za to co zrobiłeś i będę trzymał kciuki za dobry występ na Pucharze!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 538 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3979
Polskikoks
Czekam na zdjęcia, bo sam jestem ciekawy po tym co piszecie. Które miejsce ostatecznie?


Miejsce 5 w najcięższej kategorii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2477 Napisanych postów 5798 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106162
dokaldnie tak jest, ze występ i pozowanie sceniczne to jedno z waznijeszych rzeczy bo mozna wyglądać najlepiej a na sxenie wyoadac najslabiej. tylko ze dla mnie jest sukcesem ze stalem przy top zawodnikow w Polsce a jakas przepaść mnie nie dzieliła ktoeej nie mozna by zrobić w przestrzeni kilku lat.
no i plwcy olexy plecy do poprawy ;)





Zmieniony przez - arturl1986 w dniu 2019-09-08 19:30:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 586 Napisanych postów 874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45797
Gratulacje za wlozona prace i forme! Rywali miales fest, ale bedzie co wspominac z kim przyszlo Ci rywalizowac. Jedziesz dalej.

Ziomku mój Ty zawsze przy mnie stój w drodze na melanż czy w drodze na bój.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Gratulacje Artur i z mojej strony Top 5 w ciezkiej z marszu przy takich nazwiskach to naprawde niezly wyczyn streama niestety nie ogladalem ale widze ze bledy wylapane i na pucharze polski bedzie progres. Trzymam kciuki w takim razie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Gratulacje również z mojej strony, świetny wynik! :)
Życzę dalszych sukcesów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
ale tez takie gadanie, forme zrobiles spoko, a ch**a polozyles na pozowanie ;p no i nikt ci nie kazal wychodzic w eliminacjach do arnolda gdzie wiadome, zawsze w kamiennej rzezbie wychodzic topka, mogles sie na debiuty przygotowac ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2477 Napisanych postów 5798 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106162
Dawid z jednej strony masz rację z innej nie. napisalem jkaoe mialem oodejsxie do tego więc równie dobrze pojechałbym na mistrzostwa swiata jakbym mógł zeby poprostu wejsx na scenę z formą. A pozowania nie olałem bo byłem kilka razy u Jerzego w Zabrzu o czym pisałem oraz kazdego dnia przez 14 tygodni pozowalem. to co bylo a jest to przepaść, ale wiadomo ze do fajnwfo pozowania jeszcze dużo brakuje. Pozatym pierwszy raz na scenie też jest inaczej w domu robić pozy przed lustrem a być na scenie w swiatlach i jeszcze oatrzac na widownie gxzie jsst bardzo dużo ludzi. Kolejne zdziwko, ze czlowiek naoliwiony jest sliski i to tez utrudnia. a jak juz cos lekko sie zepsuje to niema czasu na poprawki. PozYtm co za przyjemność startować w debuutaxh jak juz mierzyc to wysoko i zobaczyć jak czlowiek wyoada przy najlepszych ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paweł Roszkowski - Ostatni rok JUNIORA.

Następny temat

Cykl+zawody

WHEY premium