SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Artur - Wiosna NPC oraz Sopot 2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2458 Napisanych postów 5789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106072
Sezon można uznać za zakończony;)

Przygotowania była znów inne i ogromne zaskoczenie bo na koniec masy byłem niemal gotowy do wyjścia na scenę.

Minęło 7 tygodni i wyszedł spontaniczny występ na NPC gdzie zdobyłem na brązy i jedno złoto.

PCA okazało się tydzień później jednym wielkimi nieporozumienie i odwołali zawody 5 dni przed więc tylko się cieszyć, że spontanicznie pojechałem do Warszawy.


Po 12 tygodniach redukcji Sopot.
Tutaj plan był wyjść mniejszym ale bardziej docietym i się udało.
Założenie było wyjść na podium i wciągnąć córę na scenę.

Na weryfikacji się okazało, że jest nas 8 i z tym podium to może być ciężko;)

Jednak się udało i mega szczęśliwy. Mariusz zaskoczył wszystkich i raczej na chwilę obecną nie ten poziom.

Testowałem też pierwszy raz bronzer overnight

Połączenie solarium, overnight na noc i jedna warstwa ultra 1 okazało się że byłem murzynem i na dworze w tym świetle to jednak za ciemne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2458 Napisanych postów 5789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106072
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2458 Napisanych postów 5789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106072
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21411 Napisanych postów 30695 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869164
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2458 Napisanych postów 5789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106072
Dokładnie;) mam ich kilka i będzie na pamiątkę do rodzinnego albumu. A raczej tylko w Sopocie była opcja to zrealizować;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100240
Noo i to jest pamiątka!

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
Ja tu jeszcze Artur znalazłem u siebie takie foto jak jestes z córa :)







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2458 Napisanych postów 5789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106072
Też mam,pewnie większośc z nas ma fotki od Sylwestra;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 586 Napisanych postów 874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45764
Artur bardzo dobra forma, gratuluję. A zdjęcie z córką coś pięknego. Mam teraz cel takie samo za rok z synem.
3

Ziomku mój Ty zawsze przy mnie stój w drodze na melanż czy w drodze na bój.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2458 Napisanych postów 5789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106072
Dziękuję

No mega przeżycie i emocję z malutką na rękach;)

Życzę żeby Ci się też udało bo to pamiętka na całe życie dla Ciebie i dzieciaczka.

Tak w skrócie
Waga na czczo z czwartku 108,8
Pt 104,7
SB 103,3
Po zawodach wypad do ukraińskiej restauracji (Pan Kotowski) gdzie porcję były duże i mega smacznie. Na wieczór jakieś ciasto w, czekolada i dużo wody i napojów bo tego najbardziej brakowało

Nd 103,7 więc bez szaleństwa i wypad na naleśniki;)
Z rana oczywiście zwykłe śniadanko chleb kiełbaski itp.
W południe oczywiście ciacho itp

Na wieczór wypad do Śliwka w kompot gdzie jadłem chyba najlepsze spagetti w życiu.

Pn waga na czczo 104,7kg
Śniadanie świeże bułeczki wędliny, pączki itp. powoli pokowanie i powrót do domu. Na powrocie mc Donald ale bez szaleństw

Od wtorku wszedłem już w swój rytm
Waga na czczo 107,8 , aeorby 30 minut
Jak większość z nas wpadły nogi niby delikatnie ale po takiej przerwie zakwasy mega.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paweł Roszkowski - Ostatni rok JUNIORA.

WHEY premium