SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arson + Venom ( nie wiem jaka mam wersje )

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 229 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11353


Witam zaczne od tego ze posiadam venoma ( czerwona butelka i biały napis HYPERDRIVE 3.0+ ) na tylniej etykiecie ktora jest naklejona pisze iz jest to mieszanka 500/200...lecz na pudełku z tylu widnieje 605mg (nie wiem co to oznacza) dodam ze dostalem go butelce i po odkreceniu to wieczko papierowe bylo oderwane, ale to moze przy odkrecaniu sie mi urwało.

Teraz tak, od 2 tyg jade 1 tabl. dziennie i najgorzej jest do 2 godzin po zazyciu...pozniej jest luzik...
Wczoraj zarzucilem 2 tabl. i miałem masakre...taka bania w głowie ze nie wiedzialem jak sie nazywam...nie umialem sie wysłowic i wogole jakos odnalezc wsrod ludzi...nie wspomne o nocy, to był lekki koszmar.

I teraz czy da rade połaczyc Arson z venomem.

1 tabl. venoma + porcja Arsona na dzien...chce zostac przy 1 tabl venoma, po dwóch sie choyowa czuje ???

Zmieniony przez - taekwondo w dniu 2009-04-07 14:58:33

"Slaby watpi przed decyzja, silny po niej"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 696 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4002
Nie znam się zbyt dobrze na spalaczach, ale jedno Ci powiem jak masz takie jazdy po samym venomie... to sobie daruj...

..."Work Hard, Eat Right And Thing About It, What Do You Want Attain"...
...Steroids're 4 Idiots, Suplements're 4 People...
SOG's - come to dady =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 229 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11353
Za soba mam juz takie spalacze jak scoorch, stacker 2 czy redline...swego czasu tez ECA podjadalem ale to co zrobily mi te 2 tabl. Venoma to niezłe coco-jambo w głowie.

1 tabl Venoma styka mi na pół dnia i na druga połowe chcialbym cos dorzucic ( oprocz drugiej tabletki Venoma )

"Slaby watpi przed decyzja, silny po niej"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 356
widzisz, działa różnie, ja mam tego same venoma i walę 4 kapsy dziennie + 3 kapsy Thyrotherm i czuję się jak lekkiej kawie

dziś jadę po Arson'a..zobaczymy czy cudo warte ceny

forever

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 368 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20213
Po pierwsze to nie Venom-tylko Hyperdrive 3.0+
Po drugie pisze iz jest to mieszanka 500/200...lecz na pudełku z tylu widnieje 605mg zapewne maja naklejane etykiety od Venoma i wrzucaja jak leci.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Animal stak2

Następny temat

Co dalej ??

WHEY premium