SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arnold Classic Europe 2017 - Relacja ( foto )

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32323

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4268 Napisanych postów 48357 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 518668
2017 ARNOLD CLASSIC EUROPE – BARCELONA – SEPTEMBER 21-24, 2017
LIST OF NOMINATED COMPETITORS AND OFFICIALS (as for Sept. 19th, 2017)
FEF Deadline: September 11th, 2017

WOMEN FITNESS UP TO 163 CM
Joanna Campbell Canada
Cristiana D'antoni Italy
Katarzyna Dziurska Poland
Anastasiia Ilina Russia – added Sept. 18th
Asiya Gabidullina Russia – added Sept. 18th
Claudia Ripoll Spain
Irene Gutierrez Spain

WOMEN FITNESS OVER 163 CM
Stephanie Felker Canada
Oona Ylitolonen Finland
Dora Agoston Hungary
Cristiana Fantini Italy
Ximene Barbosa Portugal
Karina Permiakova Russia – added Sept. 18th
Cristiana Buzescu Spain

MEN FITNESS OPEN
Oubai Alhammani Denmark
Dario Molina Ecuador
Mykola Kotelenets Ukraine
Nazar Kharkhun Ukraine

JUNIOR WOMEN BODYFITNESS, OPEN
Simona Kastl Austria
Laura Antoft Denmark
Heidrun Ertsaas Norway – withdrawn Sept. 18th
Vilde Leithe Norway
Marin Rudakova Russia – added Sept. 18th
Dariya Kotina Russia – added Sept. 18th
Tatiana Tsyganova Russia – added Sept. 18th
Sara Rodriguez Spain
Montserrat Gil Spain
Jenny Andersson Sweden

WOMEN BODYFITNESS UP TO 158 CM
Janet Kane Australia
Laura Antoft Denmark – 2nd category
Mette Kragelund Denmark
Susanna Koivisto Finland
Sanna Engström Finland
Tatiana Eozenou France
Vanessa Schnurpfeil Germany
Kalliopi Katapoti Greece
Nita Bojas Hungary
Szilvia Polgar Hungary
Kamila Rzeszowska Ireland – added Sept. 18th
Tiziana Calabrese Italy
Agnese Donati Italy
Catia Moreira Luxembourg
Andreea Cazaceanu Romania
Olga Lutsenko Russia – added Sept. 18th
Aigul Anisimova Russia – added Sept. 18th
Aleksandra Khomenkova Russia – added Sept. 18th
Ignacia Mas Spain – 2nd category
Bienvenida Bevia Spain – 2nd category

WOMEN BODYFITNESS UP TO 163 CM
Pernille Lenskjold Denmark
Hanna-Riikka Lehtivuori Finland
Sonja-Sofia Rannanjärvi Finland
Jonna Mäkinen Finland
Lena Kustermann Germany
Rita Singh India
Elisa Maiorana Italy
Maria-Grazia Cutuli Italy
Irina Vesselova Kazakhstan
Zulfiya Bitiyeva Kazakhstan
Veronica Bodtker Norway
Kari Sollied Norway
Lill Nicolaisen Norway
Vilde Leithe Norway – 2nd category – withdrawn Sept. 18th
Magdalena Lason Poland
Aleksandra Stasiak Poland
Martyna Staszewska Poland
Olga Loskutova Russia – added Sept. 18th
Olesia Kochura Russia – added Sept. 18th
Irina Vasilkova Russia – added Sept. 18th
Evgeniia Ivlieva Russia – added Sept. 18th
Krestina Boldyreva Russia – added Sept. 18th
Elena Masarykova Slovakia
Iune Gonzalez Spain
Zaira Serrano Spain
Nuria Sans Spain
Sara Rodriguez Spain – 2nd category
Montserrat Gil Spain – 2nd category
Ipek Altun Turkey

WOMEN BODYFITNESS UP TO 168 CM
Jitka Vorlová Czechia
Katarina Tunturi Finland
Laura Perrin France
Jana Wintermantel Germany
Christine Zorgianou Greece
Yelena Stepanova Kazakhstan
Vassilina Shatokhina Kazakhstan
Vibeke Litland Norway – withdrawn Sept. 18th
Joanna Sobon Norway – withdrawn Sept. 18th
Joanna Ucinska Poland
Anna Nawrot Poland
Svetlana Sapunova Russia – added Sept. 18th
Rosario Guillen Spain
Monica Ponte Spain
Anabel Da Cruz Spain
Mihaela Loredana Spain
Charelle Erismann Switzerland

WOMEN BODYFITNESS OVER 168 CM
Jenni Burtsov Finland
Sadicq Adebola France
Charlotte Loussouarn France
Michelle Krontal Germany
Chiara Nielsen Germany
Vanessa Gulisano Italy
Adalgisa Mendes Italy
Daiva Varneliene Lithuania
Eline Klijnstra Netherlands
Anni Fladaas Norway – withdrawn Sept. 18th
Natalia Naumova Russia – added Sept. 18th
Kseniia Bogdanova Russia – added Sept. 18th
Raquel Arranz Spain
Lucia Umpierrez Spain – 2nd category
Vanesa Blesa Spain – 2nd category
Yurena Navarro Spain – 2nd category
Sonia Trapero Spain – 2nd category

MASTER WOMEN’S BODYFITNESS OPEN
Holta Pilz Albania
Katarina Tunturi Finland
Melanie Vautrin France
Debora Gerboni Italy
Rosy Costantino Italy
Monya Forte Italy
Brigitte Robini Monaco – added Sept. 16th
Joanna Ucinska Poland
Olga Volokh Russia – added Sept. 18th
Olena Yunina Russia – added Sept. 18th
Nataliia Filippova Russia – added Sept. 18th
Ksenia Kisileva Russia – added Sept. 18th
Maribel Barnes Spain
Lucia Umpierrez Spain
Vanesa Blesa Spain
Yurena Navarro Spain
Sonia Trapero Spain
Ignacia Mas Spain
Bienvenida Bevia Spain
Elena Chernousenko Ukraine
Viviana Smerilli USA

JUNIOR WOMEN BIKINI-FITNESS UP TO 166 CM
Sarah Dogan France
Vivien Pfister Germany
Julia Oberthuer Germany
Vivien Lengyel Hungary
Martina Virtuani Italy
Roxana Lefter Italy
Hannah Tabone-Grech Malta
Mandy Saliba Malta
Ida Solberg Norway
Beatriz Biscaia Portugal
Renata Vieira Portugal
Alexandra Kaverina Russia – added Sept. 18th
Irina Pimenova Russia – added Sept. 18th
Svetlana Pidchenko Russia – added Sept. 18th
Zuzana Kardosova Slovakia
Elisa Tafani Spain
Silvia Martinez Spain
Nerea Pons Spain
Sara Lazaro Spain
Rosa Lopez Spain
Estefania Robles Spain
Carmen Haenggi Switzerland
Oleksandra Polovtseva Ukraine
Taisiia Ielisieieva Ukraine

JUNIOR WOMEN BIKINI-FITNESS OVER 166 CM
Eva Saischegg Austria
Anne Helvind Denmark
Suzie Matthewes Denmark
Elena Levaggi Italy
Stefania Maule Italy
Guro Kregnes Norway
Lise Ellingsen Norway
Ioana Sulea Romania
Oksana Zavalskaia Russia – added Sept. 18th
Claudia Lopez Spain
Isabel Aguilar Spain
Maryna Oborska Ukraine

WOMEN BIKINI-FITNESS UP TO 158 CM
Christiane Carvalho Australia
Lucie Cerníkova Czechia
Marina Mocanu Czechia
Liis Rosenthal Estonia
Amphan Sukanton France
Vivien Pfister Germany – 2nd category
Martina Virtuani Italy – 2nd category
Eleonora Meuti Italy – 2nd category
Yekaterina Janysheva Kazakhstan
Mandy Saliba Malta – 2nd category
Francesca Biondi Monaco – added Sept. 16th
Paula Mocior Poland
Katarzyna Dmochewicz Poland – 2nd category
Beatriz Biscaia Portugal
Renata Vieira Portugal – 2nd category
Alexandra Kaverina Russia – 2nd category – added Sept. 18th
Anna Baikina Russia – added Sept. 18th
Nerea Pons Spain
Ivana Escandar Spain
Marta Morilla Spain
Mercedes Sanmartin Spain
Virginia Blanco Spain
Nucia Samo Switzerland
Deniz Saypinar Turkey
Oleksandra Polovtseva Ukraine – 2nd category
Hanna Skvortsova Ukarine

WOMEN BIKINI-FITNESS UP TO 160 CM
Irmina Galdikaite Belgium
Karen Bayona Colombia – added Sept. 18th
Kirsi-Tiina Ruuskanen Finland
Sanita Jussila Finland
Laura Hocquerelle France
Patricia Romeo Germany
Sabrina Santamaria Italy
Martina Merone Italy
Gianinna Lujan-Ripoll Peru
Elena Skvortsova Russia – added Sept. 18th
Alena Astakhova Russia – added Sept. 18th
Iuliana Radakaeva Russia – added Sept. 18th
Zuzana Kardosova Slovakia – 2nd category
Silvia Martinez Spain
Elena Ordonez Spain
Estefania Ocampo Spain
Jessica Serrano Spain
Kirsty Ng Switzerland
Sylwia Zajkowska Switzerland

WOMEN BIKINI-FITNESS UP TO 162 CM
Stephani Rodriguez Dominican Rep.
Mariliis Mia Top  Estonia
Janika Aavamägi  Estonia
Clara Castellanos France
Charlie Lefloch France
Karina Gavrikova Hungary
Giuditta Taccani Italy
Olena Boichuk Kazakhstan
Ulpan Nurbekova Kazakhstan
Anna Kulinich Russia – added Sept. 18th
Daria Matveeva Russia – added Sept. 18th
Daria Satanovskaia Russia – added Sept. 18th
Irina Ambrosova Russia – added Sept. 18th
Irina Pimenova Russia – 2nd category – added Sept. 18th
Olga Zhintetc Russia – 2nd category – added Sept. 18th
Elena Severova Russia – 2nd category – added Sept. 18th
Ruziela Eriksen Singapore – 2nd category
Lina Berjarano Spain
Monica Diaz Spain
Danielly Venancio Spain
Susana Sans Spain
Monica Santos Spain
Jennifer Moreno Spain

WOMEN BIKINI-FITNESS UP TO 164 CM
Ina Navachuk Belarus
Nikki Van Cauwenberg Belgium
Tanya Trenkova Bulgaria – 2nd category
Norma Valls Denmark
Melina Keltaniemi Finland
Laura Sergent France
Pia Kramps Germany
Eleni Strati Greece
Marianna Bertók Hungary
Veronica Salvati Italy
Vjosa Rrahmani Kosovo – added Sept. 15th
Oyungerel Bayarsaikan Mongolia
Line Karlsen Norway
Lena Roedli Norway – withdrawn Sept. 18th
Edyta Tamilewska Poland
Iana Belianskaia Russia – added Sept. 18th
Mayya Leonenko Russia – added Sept. 18th
Ekaterina Voitenko Russia – added Sept. 18th
Olga Kiusheva Russia – added Sept. 18th
Svetlana Pidchenko Russia – 2nd category – added Sept. 18th
Nikol Klimova Slovakia
Andrea Neumannova Slovakia
Radka Szombathova Slovakian

WOMEN BIKINI-FITNESS UP TO 166 CM
Jessica McKirdy Australia
Diana Aleksandrova Bulgaria
Andrea Moleková Czechia
Helena Mang  Estonia
Laura Pelkonen Finland
Alisson Saillet France
Vivien Lengyel Hungary – 2nd category
Palma Ilaria Italy
Aurelia Bissoli Italy – 2nd category
Veronica Awad Italy
Roxana Lefter Italy – 2nd category
Regina Chshepanova Kazakhstan
Alice Fjelldal Norway – withdrawn Sept. 18th
Karoline Palmer Norway – withdrawn Sept. 18th
Isabell Olsen Norway – withdrawn Sept. 18th
Nina Olsen Norway – 2nd category
Ida Solberg Norway – 2nd category
Silvina Resende Portugal
Ekaterina Rykova Russia – added Sept. 18th
Kseniia Romanova Russia – added Sept. 18th
Iana Belianskaia Russia – added Sept. 18th
Ekaterina Rubanenko Russia – 2nd category- added Sept. 18th
Aleksandra Garcevic Serbia
Jelena Dukic Serbia
Suncica Cvetkovic Serbia

WOMEN BIKINI-FITNESS UP TO 169 CM
Roxann Pinnock Anguilla – withdrawn Sept. 12 (hurricane Irma)
Eva Saischegg Austria – 2nd category
Avissa Afzalian Belgium – 2nd category
Lejla Delalic Bosnia & Herzegovina
Marvia Laurence Curacao
Suzie Matthewes Denmark – 2nd category
Eva Nielsen Denmark
Reet Reimets  Estonia
Emmi Juhala Finland
Tuula Seilonen Finland
Caroline Devaux France
Anne Lenne France
Noemi Nyeki Hungary
Debora Randazzo Italy
Mariella De Caro Italy
Irene Margiore Italy
Marina Shumakova Kazakhstan
Vironika Aleksandrova Latvia – 2nd category
Tatiana Iscenco Moldova
Grete Bakken Norway
Lottie Jonsson Norway
Christine Kamphaug Norway
Allison Testu Portugal
Paula Barbosa Portugal
Sonia Silva Portugal
Inna Glukhova Russia – added Sept. 18th
Iuliia Romanova Russia – added Sept. 18th
Oksana Zavalskaia Russia – 2nd category- added Sept. 18th
Klaudia Sisova Slovakia
Olivia Cambalova Slovakia
Evita Breide Spain
Esther Garcia Spain
Laura Rodriguez Spain
Natalia Banaru Spain
Naya Del Rosal Spain
Claudia Lopez Spain – 2nd category
Isabel Aguilar Spain – 2nd category
Ana Albadalejo Spain – 2nd category
Oksana Brygidyr Ukraine

WOMEN BIKINI-FITNESS UP TO 172 CM
Lilian Gevorgyan Armenia
Danielle Mitchell Australia
Volha Pyanova Belarus
Liliia Salimgareeva Belarus
Darya Sitdzikava Belarus
Jana Jerabkova Czechia
Jana Teder  Estonia – 2nd category
Milla Kelahaara Finland
Leslie Bruyere France
Victoria Perez Germany
Szonja Petruska Hungary
Helga Stibi Hungary
Caterina Guazzo Italy
Stefania Maule Italy – 2nd category
Alessia Facchin Italy
Ivanda Andriksone Latvia
Diana Stankejeva Lithuania
Ecaterina Cormuhina Moldova
Natalia Ejsmont Norway
Catharina Wahl Norway
Lise Ellingsen Norway – 2nd category
Ekaterina Lapteva Russia – added Sept. 18th
Ekaterina Andreeva Russia – added Sept. 18th
Alla Kireeva Russia – added Sept. 18th
Alevtina Suvorova Russia – added Sept. 18th
Galina Osiptseva Russia – added Sept. 18th
Ana Alvarez Spain
Liudmyla Nasonova Ukraine

WOMEN BIKINI-FITNESS OVER 172 CM
Alena Yarshevich Belarus
Yelizaveta Malakova Bulgaria
Alena Krutova Czechia
Anne Helvind Denmark – 2nd category
Anna Pötry Finland
Jonna Nygrén-Jäntti Finland – 2nd category
France Bignon France
Szandra Horváth Hungary
Yekaterina Karpyuk Kazakhstan
Malgorzata Maczynska Poland
Ioana Sulea Romania – 2nd category
Galina Maslovskaia Russia – added Sept. 18th
Natalia Lugovskikh Russia – added Sept. 18th
Oksana Oleinik Russia – 2nd category – added Sept. 18th
Maryna Oborska Ukraine – 2nd category

MASTER WOMEN BIKINI-FITNESS UP TO 163 CM
Christiane Carvalho Australia
Luz Alba Colombia – added Sept. 18th
Tanya Trenkova Hungary
Andreina Espino Dominican Rep.
Judit Béres Hungary
Eleonora Meuti Italy
Aurelia Bissoli Italy
Laura Volpicelli Italy
Yamila Diaz Italy
Katarzyna Dmochewicz Poland
Edyta Tamilewska Poland
Ekaterina Rubanenko Russia – added Sept. 18th
Olga Zhintetc Russia – added Sept. 18th
Elena Severova Russia – added Sept. 18th
Ruziela Eriksen Singapore
Rebeca Mena Spain
Nucia Samo Switzerland

MASTER WOMEN BIKINI-FITNESS OVER 163 CM
Dzina Stralkova Belarus
Iryna Tsishurova Belarus
Avissa Afzalian Belgium
Sandra Jensen Denmark
Fanny Cabreja Dominican Rep.
Jana Teder  Estonia
Jonna Nygrén-Jäntti Finland
Linda Patkovska Italy
Edyta Kawczynska Italy
Elia Di Noia Italy
Fabiola Lanz Italy
Vironika Aleksandrova Latvia
Marina Diaz Monaco – added Sept. 16th
Lena Oien Norway
Lena Haugen Norway
Nina Olsen Norway
Karina Jensen Norway
Anita Szymczak Poland
Ekaterina Leonteva Russia – added Sept. 18th
Anna Prokhorova Russia – added Sept. 18th
Anastasiia Avdeeva Russia – added Sept. 18th
Oksana Oleinik Russia – added Sept. 18th
Lourdes Iñurria Spain
Ana Albadalejo Spain

WOMEN’S PHYSIQUE UP TO 163 CM
Anahit Nazaryan Armenia
Andrijana Dabic Austria
Susan Rebello Bermuda
Gabriela Quiros Costa Rica
Dany Jaccot-Descombes France
Katja Bauer Germany
Daniela Pfeiffer Germany – 2nd category
Mara Fino Italy
Kristina Andreyeva Kazakhstan
Trine Sakslund Norway
Anna Tsukanova Russia – added Sept. 18th
Mireia Jimenez Spain
Silvia Eiras Spain – 2nd category
Sonia Cabré Spain – 2nd category
Montserrat Pons Spain – 2nd category
Beatriz Gomez Spain – 2nd category
Alicia Zayas Spain – 2nd category
Yesenia Garcia Spain – 2nd category
Ayşe Serhatli Turkey

WOMEN’S PHYSIQUE OVER 163 CM
Monika Sotirova Bulgaria – 2nd category
Gordana Ević Croatia – 2nd category
Alena Hatvani Czechia – 2nd category
Sarah Lindsdatter Denmark – 2nd category
Modesta Halby Denmark
Maria Kuure Finland
Vasiliki Moutopoulou Greece
Beáta Harcos Hungary – 2nd category
Jessica Laghetto Italy – 2nd category
Marina Nasretdinova Kazakhstan – 2nd category
Agnieszka Luczak Poland
Alejandra Chacón Spain
Irene Tristante Spain
Sun Merino Spain
Laura Pintado Spain
Jeanette Johansson Sweden

MASTER WOMEN’S PHYSIQUE OPEN
Monika Sotirova Bulgaria
Gordana Ević Croatia – added Sept. 16th
Alena Hatvani Czechia
Sarah Lindsdatter Denmark
Daniela Pfeiffer Germany
Beáta Harcos Hungary
Jessica Laghetto Italy
Marina Nasretdinova Kazakhstan
Silvia Eiras Spain
Sonia Cabré Spain
Montserrat Pons Spain
Yesenia Garcia Spain
Beatriz Gomez Spain
Alicia Zayas Spain

WOMEN’S WELLNESS FITNESS OPEN
Laura Leblond France
Vittoria Spallone Italy
Martina Bregoli Italy
Elia Di Noia Italy
Katia De Sario Italy
Michela Di Gennaro Italy
Mariya Kosmina Kazakhstan
Gentiana Beqa Kosovo – added Sept. 15th
Laura Shtane Latvia
Miriam Saliba Malta
Malin Eriksen Norway
Carina Marques Portugal
Liubov Sidorova Russia – added Sept. 18th
Ekaterina Krasavina Russia – added Sept. 18th
Anastasia Bolshakova Russia – added Sept. 18th
Sheila Collado Spain
Jennifer Gomez Spain
Victoria Khorz Spain
Sara Garcia Spain
Vanesa Ruiz Spain
Carla Fernandez Spain

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING UP TO 175 CM
Abdelhakim Chenane Algeria
Rene Radhuber Austria
Antonio Georgiev Bulgaria
Jhon Rendon Colombia – added Sept. 18th
Adrien Attard France
Aristide Mbomni Tiam Germany
Gergely Arnold Hungary
Abdulellah Jmail Iraq
Giuseppe Mangano Italy
Enzo Cipro Italy
Fabrizio De Silvestro Italy
Carlo Michellini Italy
Gilberto Grasso Italy
Fabio Racalbuto Italy
Davide Tarantino Italy
Anes AlJabali Jordan
Alexandr Sheremet Kazakhstan – 2nd category
Khaleefa Alkandari Kuwait
Gabi Habib Lebanon
Bassem Sawaya Lebanon
Salim Salameh Lebanon
Youssef Chehab Lebanon
Issa Harajli Lebanon
Rolandas Žeimys Lithuania
Michal Osewski Poland
Vitor Pinheiro Portugal
Gamal Elsayed Qatar
Ruslan Pankratov Russia – added Sept. 18th
Dmitrii Titov Russia – added Sept. 18th
Vladimir Jovanovic Serbia
Antonio Hernandez Spain
Francisco Castillo Spain
David Flores Spain
German Pastor Spain
Victor Afonso Spain
Ivan Delgado Spain
Jesus Rodal Spain
David Mallen Spain
Naim Barhoumi Tunisia
Khaled Aldhaheri UAE
Yurii Sirik Ukraine
Vitalii Mykhalyk Ukraine

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING UP TO 180 CM
Adam Waite Australia
Ali Ebrahim Bahrain
Pavel Aleinikau Belarus
Vitali Champalov Belarus
Nikolay Stoyanov Bulgaria – added Sept. 19th
Michal Kropacek Czechia
Mads Molgaard Denmark
Michael Carret  Estonia
Marcos De Giacometti France
Jerome Grondin France
Jean-Michel Laurencin France
Tibor Vekony Hungary
Faez Yousuf Iraq – added Sept. 15th
Vincent Craine Ireland – added Sept. 18th
Antonio Ludovico Italy
Giorgio Reitano Italy
Pasquale Merola Italy
Giuseppe Rippa Italy
Mazen Shahin Hindi Jordan
Mohammed Albaksamy Kuwait
Talal Albuloushi Kuwait
Muhammed Bosafar Kuwait
Williams Gerard Luxembourg
Sergiu Pavlenco Moldova
Syerik Khajat Mongolia
Olaf Cierzniewski Poland – 2nd category
Rubin Gainullin Russia – added Sept. 18th
Abdullah Dalshuhail Saudi Arabia
Nenad Kolev Serbia
enjamin Broughton Singapore – 2nd category
Michal Zaukolec Slovakia
Jaime Vergara Spain
Carl-Christian Bolund Sweden
Darwish Alboom UAE

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING OVER 180 CM
Yauheni Patenka Belarus
Tim De Wever Belgium
Ivan Valetic Croatia
Jonas Rasmussen Denmark
Charly Cruz Dominican Rep.
Eeli Halonen Finland
Kim Belz Germany
Georgios Margaritis Greece
Virginio Granese Italy
Mohannad Idrees Jordan
Abdullah Alsairafi Kuwait
Wehbe AlChami Lebanon
Jad Nabi Lebanon
Svajunas Misiura Lithuania
Patrick Paulsen Norway
Christian Sterk Norway
Hubert Kulczynski Poland
Adam Kosiec Poland
Paweł Staniecki Poland
Piotr Kowalczyk Poland
Aleksandar Milovanovic Serbia
Ivan Krzanovic Serbia
Goran Copic Serbia
Marc Weingart Serbia
Wastecley Moraes Spain
Aaron Rodelgo Spain
Sergio Torres Spain
Juan Casamayor Spain
Ricardo De Angelis Spain
Juan Marcos Gea Spain
Felix Fernandez Spain
Agustin Frias Spain
Jose Perez Spain
Ramon Ismani Switzerland
Kyrylo Khudaiev Ukraine
Eric Scott USA

JUNIOR MEN’S BODYBUILDING
Maik Ciesla Germany
Marius Strumpen Germany
Nicola Leonetti Germany
Attila Gerlai Hungary
Simone Marchi Italy
Alberto Cutuli Italy
Yevgeny Shiparev Kazakhstan
Alexandr Sheremet Kazakhstan
Abdulrahman Alrefaie Kuwait
Mohamad Alhadad Kuwait
Andrew Azzopardi Malta
Olaf Cierzniewski Poland
Benjamin Broughton Singapore

MEN’S BODYBUILDING UP TO 70 KG
Bader Sultan Bahrain
Daniel Pinanjota Ecuador
Fred Faulon France
Arnaud Vienez France
Philipp Jendreieck Germany
Amandeep Singh India
Marco Alleva Italy
Dorj Gansukh Mongolia
Juan Bustamante Peru
Osvaldo Lopes Portugal
Abdulaziz Al-Obaidli Qatar
Carlos Ferreira Spain
Jose Miguel Lopez Spain
Jose Antonio Garcia Spain

MEN’S BODYBUILDING UP TO 75 KG
Sid Ali Midoun Algeria
Manouk Broudian Armenia
Rene Kenda Austria
David Andersen Denmark
Hussain Al-Zergani Denmark
Ahmed El Hares Egypt
Nicola Barlotta Italy
Daniel Sticco Italy
Abdulazeez Shabakouh Kuwait
Omar Alkandari Kuwait
Mohamad Arabi Lebanon
Maximiliano Rodriguez Spain
Javier Oses Spain

MEN’S BODYBUILDING UP TO 80 KG
Artur Arutiunian Armenia
Lukáš Brunclík Czechia
Arnaldo Almonte Dominican Rep.
Mika Sihvonen Finland
Vincenzo Pipitone France
Maxim Kutuzov Germany
Stanislav Belov Germany
Giorgio Formisano Italy
Gianluca Berdini Italy
Luis Biagi Italy
Sergio Blanco Italy
Alex Zuccaro Italy
Mohammad Al-Najjar Jordan
Hisham Khalil Jordan
Adel Mohammed Kuwait
Hakim El Gaouzi Morocco – added Sept. 15th
Jesus Ozores Spain
Daniel Delgado Spain
Seyed Qattali UAE
Salem Balkharam Yemen

MEN’S BODYBUILDING UP TO 90 KG
Marsel Vangjeli Albania
Abdelkader Benabdellah Algeria
Vahram Hakobyan Armenia
Andrei Kulik Belarus
Mariyan Frengiev Bulgaria
Pavel Koukal Czechia
Heine Pedersen Denmark – 2nd category
Michael Peterson  Estonia
Remy Agugliaro France
Eric Cagnard France – 2nd category - added Sept. 15th
Jonathan Ardenoy France
Stephane Burger France
Rene Wintermantel Germany
Cengizhan Igdir Greece
Virender Singh Lohan India
Gianni Iacono Italy – 2nd category
Hani Al Haj Jordan
Mohammad Al Haddar Jordan
Mohammad Al-Harasees Jordan
Mikhail Ponomapenko Kazakhstan
Naser Mohammad Kuwait
Meshal Shamlan Kuwait
Saad Alshammari Kuwait
Ahmad Alsaber Kuwait
Mohamad Alhadad Kuwait – 2nd category
Stefano Aquaro Luxembourg
Bruno Saraiva Mozambique
Alan Euverman Netherlands
Toni Reistad Norway – withdrawn Sept. 18th
Jose Galeano Paraguay
Piotr Borecki Poland
Mariusz Przybyla Poland
Pawel Jablonski Poland – added Sept. 14th
Aleksandr Eskin Russia – added Sept. 18th
Esteban Jeanvier Spain
Alexis Hernandez Spain
Juan De Dios Marmol Spain
Andres Garcia Spain
Tony Bautista Spain
Borja Saura Spain
Alberto Alonso Spain
Oscar Ferriols Spain
Jesus Sancho Spain
Anselmo Cortado Spain – 2nd category
Jesus Perez Spain – 2nd category
Vincenzo Colelli Switzerland
Mohamed Aloraimi UAE
Oleh Kryvyi Ukraine

MEN’S BODYBUILDING UP TO 100 KG
Kreshnik Topore Albania
Zohir Mihoubi Algeria
Soufiane Abid Algeria
Martin Klusak Czechia
Denis Sterba Czechia
Antti Halmo Finland
Toni Kohonen Finland
Antti Jurvansuu Finland – 2nd category
Panteleimon Stavroulakis Greece
Tibor Varga Hungary
Ferenc Kovács Hungary
Luciano Lucaselli Italy
Pasquale D'angelo Italy
Daryn Shirbarv Kazakhstan
Yevgeny Shiparev Kazakhstan – 2nd category
Rabih Sayed Ahmad Lebanon
Jimmy Gomes Luxembourg
Andrew Azzopardi Malta
Lukasz Sosinski Poland
Amr Al-Amleh Qatar
Vladislav Kuznetcov Russia – added Sept. 18th
Sergey Nuraliev Russia – added Sept. 18th
Aliaksandr Borsan Russia – added Sept. 18th
Ladislav Kindernay       Slovakia
Xavier Cantalejo Spain
Pablo Llopis Spain
Ushman Batyli Spain
Alexandre Costa Spain
Gregory Bellot Spain
Roberto Castellano Spain
Luis Llorente Spain
David Pozzi Spain
Sebastián Lago Spain
Sergio Garcia Spain – 2nd category
Paul Goredema Zimbabwe

MEN’S BODYBUILDING OVER 100 KG
Jaroslav Paseka Czechia
Jan Turek Czechia
Miroslav Kalich Czechia
Nikolaos Mousounidis Greece
Gábor Páli Hungary
Blessing Awodibu Ireland – added Sept. 18th
Andrea Muzi Italy
Lorenzo Leeuwe Netherlands
Abdelaziz Jellali Qatar
Mikhail Sazonov Russia – added Sept. 18th
Ramzes Tlyakodugov Russia – added Sept. 18th
Carlos Blanco Spain
Antonio Lloret Spain – 2nd category
MASTER MEN’S BODYBUILDNG 40-44, UP TO 80 KG
Dominique Dion France
Massimo Prencipe Italy
Sandro Brocca Italy
Donato Campari Italy
Carlos Pinheiro Portugal
Nath Strandberg Thailand

MASTER MEN’S BODYBUILDNG 40-44, UP TO 90 KG
Heine Pedersen Denmark
Henrik Jensen Denmark
Eric Cagnard France
Lionel Thoue France
Antonio Fiore Italy
Gianni Iacono Italy
Danny Fattouh Lebanon
Jesus Perez Spain
Alejandro Rodriguez Spain

MASTER MEN’S BODYBUILDNG 40-44, OVER 90 KG
Jaroslav Paseka Czechia
Arnaud Plaisant France
Johny Yrius France
Cristian Corvaglia Italy
Mahmoud Choukair Lebanon
Jose Antonio Guerra Spain
Antonio Lloret Spain
Mohammad Ahli UAE

MASTER MEN’S BODYBUILDNG 45-49, UP TO 80 KG
Fabio Pizzaferri Italy
Serghei Gospodar Moldova
Juan Martin Spain

MASTER MEN’S BODYBUILDNG 45-49, UP TO 90 KG
Roberto Casavecchia Italy
Rafael De Pedro Spain
Jose Ortiz Spain
Bernardo Busquets Spain

MASTER MEN’S BODYBUILDNG 45-49, OVER 90 KG
Pasquale Delli Paoli Italy
Enrico Frisinghelli Italy
Uwe Hemmer Luxembourg
Sergio Garcia Spain
Mikael Gumse Sweden

MASTER MEN’S BODYBUILDNG 50-54, OPEN
Antti Jurvansuu Finland
Frederic Fabbi France
Pascal Garnier France
Martial Genin France
Anastasios Koligionis Greece
Maurizio Del Rosso Italy
Francesco Casolari Italy
Fabio Pizzaferri Italy
Stefano Capitanio Italy
Antoine Zerafa Malta
Igor Vinokurov Russia – added Sept. 18th
Anselmo Cortado Spain
Enrique Fernandez Spain
Juan Miguel Sanz Spain

MASTER MEN’S BODYBUILDNG OVER 55, OPEN
Massimo Venturelli Italy
Massimo Michelini Italy
Roberto Massagli Italy
Aivars Visockis Latvia
Giuseppe Cali Malta
Cornelius Schweizer Switzerland

JUNIOR MEN’S PHYSIQUE UP TO 178 CM
David Siharath Belgium
Stef Hoppenbrouwers Belgium
Leonardo Varela Costa Rica
Michal Makovsky Czechia
Curtus Coumba France
Christopher Gautier France
Curtis Taylor France
Armin Mahr Germany
Lorenzo Zoanelli Italy
Mattia Galgano Italy
Shamlan Alqallaf Kuwait
Salman Safar Kuwait
Khaled Jbarah Kuwait
Kamil Knut Poland
Bruno Lourenco Portugal
João Ribeiro Portugal
Pedro Conde Portugal
David Salla Spain
Marcos Alvarez Spain
Alex Gregori Canet Spain
Fabio Palomba Spain
Jaime Casado Spain
Nacho Mora Spain
Marc Gonzalez Spain
Feydher Perez Spain
Alejandro Cerrejon Spain
Riccardo Oehri Switzerland
Ali Alhawai UAE
Serhii Danilets Ukraine

JUNIOR MEN’S PHYSIQUE OVER 178 CM
Nizar Bensfia Belgium
Nicolas Boyer France
Tufan Varli Germany
Marc Coppola Italy
Christian Scerri Malta
Jakob Dreyer Norway
Thomas Kunz Switzerland
Filip Rajkovic Switzerland

MEN’S PHYSIQUE UP TO 170 CM
Dimas Van Den Eynde Belgium
Dennis Lubag Belgium
Rosario La Marca Belgium
David Ramirez Ecuador
Ahmed Aly Egypt
Xavier Friche France
Kiran Bhadra India
Nicola Fenu Italy
Alessio Sbizzera Italy
Ahmad Alotaibi Jordan
Mohammad Albanna Kuwait
Jasem Jomah Kuwait
Ali Alnajdi Kuwait
Abdulaziz Alkankouni Kuwait
Yousef Alhaidar Kuwait
Abdulaziz Alsalaiman Kuwait
Nawaf Alansari Kuwait
Yousef Alfailakawi Kuwait
Tarek Bou Said Lebanon
Hussein Mazloum Lebanon
Jose Lucero Norway
Szymon Lokaj Poland
Filipe Martins Portugal
Bruno Lourenco Portugal - 2nd category
Juber Alkuwari Qatar
Ahnan Ravichandran Singapore
Javier Torrijos Spain
Cristian Triano Spain
Manuel Megias Spain
Eric Vives Spain
Michael Bosca Spain
Jonathan Alvarez Spain
Alexandru Georgescu Spain
David Fillol Spain
Moises Gallardo Spain
Samih Mamoun Sudan
Hüseyin Ugur Nalci Turkey
Rashed Juma UAE
Rashed Alhawai UAE
Shehab Alhawai UAE
Badr Almaazmi UAE – added Sept. 16th
Ali Alhawai UAE - 2nd category

MEN’S PHYSIQUE UP TO 173 CM
Armen Grigoryan Armenia
Tui Swann Australia
Anders Frilund Denmark
Fawzy Kaed Egypt
Sherko Eliassi Finland
Aidara Sadibou France
Nawid Eskandarpour Germany
Krishna Patel India
Gaurav Sharma India
Ahmed Raza Jilani India
Alex Segati Italy
Maurizio Orsi Italy
Izzeldeen Al-Azizi Jordan
Khaled Alansari Kuwait
Ahmad Murad Kuwait
Ali Abbas Kuwait
Yousef Almeftah Kuwait
Ahmad Aleqaab Kuwait
Ahmad Alherz Kuwait
Ziad Serhan Lebanon
Patrick Pereira Luxembourg
Alan Caruana Malta
Kamil Gregorczyk Poland
Pedro Domingos Portugal – added Sept. 18th
Pedro Conde Portugal - 2nd category
João Ribeiro Portugal - 2nd category
Hosameldien Khattab Qatar
Fawzy Abdalla Kaed Qatar
Aleksandr Ulanov Russia – added Sept. 18th
Aleksandr Ulanov Russia – added Sept. 18th
Enrique Gutierrez Spain
Jorge Antuna Spain
Juan Lison Spain
Jassim Harmoodi UAE
Albaraa Mamoun Ukraine

MEN’S PHYSIQUE UP TO 176 CM
Lucas Hess Austria – withdrawn Sept. 18th
Ralf Strassmaier Austria – added Sept. 18th
Ahmed Al-Derazi Bahrain
Aleh Kanavalau Belarus - 2nd category
Martin Truhchev Bulgaria
Darwin Uribe Colombia – added Sept. 18th
Philippe Phong France
Mickaël Pretot France
Dennis Rossmannek Germany
Kamil Skalik Germany
Armando Scibila Italy
Taimour Elmanaseer Jordan
Mikhail Ivanov Kazakhstan
Ahmad Alsaffar Kuwait
Abdulaziz Alkaak Kuwait
Nasser Alattar Kuwait
Ali Alshatti Kuwait
Hussein Awada Lebanon
Alcino Pinto Netherlands
Lukasz Opolski Poland
Oskar Tchorzewski Poland
Helder Marinho Portugal
Tiago Rodrigues Portugal
Dmitrii Petrov Russia – added Sept. 18th
Prince Turkey Al Saud Saudi Arabia
Fawaz Alqahtani Saudi Arabia – added Sept. 15th
Jesus Pastor Spain
David Libreros Spain
Happy Edodo Spain
Bekim Hani Switzerland
Tiago Pereira Switzerland
Dexter Simon Trinidad & Tobago – 2nd category
Dmytro Horobets Ukraine
Marko Perunovic UAE

MEN’S PHYSIQUE UP TO 179 CM
Igor Jevtic Bosnia & Herzegovina
Christian Murillo Colombia – added Sept. 18th
Leonardo Varela Costa Rica
Luis Garcia Costa Rica
Marc Stievenard France
Gaetan Laurito France
Tufan Varli Germany – 2nd category
Updesh Singh Saluja India
Andrea Cecchetti Italy
Antonio Riccio Italy
Gianluca Arganese Italy
Hamzah Muqeem Kuwait
Aly Alharbi Kuwait
Abdulaziz Alsalman Kuwait
Youssef Hamad Lebanon
Christopher Vahanian Lebanon
Timothy Ricketts Malta
Vasile Haiduc Moldova
Mike Cramer Netherlands
Leroy Gilbert Netherlands
Mateusz Stempczynski Poland
Piotr Zieliński Poland
Adam Piwko Poland – added Sept. 14th
Joao Santos Portugal
Omar Bahamed Qatar
Abdulla Bahzad Qatar
Mikhail Alekseev Russia – added Sept. 18th
Aleksandr Perminov Russia – added Sept. 18th
Artem Nikulshin Russia – added Sept. 18th
Aleksandr Krupnov Russia – added Sept. 18th
Marko Perunovic Serbia
Abdul Bawani Singapore
Hector Bellver Spain
Angel Lazaro Garcia Spain
David Fillol Spain – 2nd category
Luis Carlos Ceballos Spain – 2nd category
Marcos Alvarez Spain – 2nd category
Alex Gregori Canet Spain – 2nd category
Jaime Casado Spain – 2nd category
Nacho Mora Spain – 2nd category
Marc Gonzalez Spain – 2nd category
Feydher Perez Spain – 2nd category
Alejandro Cerrejon Spain – 2nd category
Gian-Luca Liesch Switzerland
Riccardo Oehri Switzerland – 2nd category
Christopher Vahanian UAE

MEN’S PHYSIQUE UP TO 182 CM
Maksim Ban Belarus
Viet Doran Denmark
Janno Uus Estonia
Cedric Deraco France
Rajat Verma India
Francesco Di Rosalia Italy
Abdallah Al-Hasan Jordan
Christian Scerri Malta – 2nd category
Ole-Aleksander Braenna Norway
Eivind Stroem Norway
Henry Osam Spain
Carlos Garcia-Soldado Spain
Jose Luis Rivas Spain
Ruben Beltran Spain

MEN’S PHYSIQUE UP TO 185 CM
Luke Wood Australia
Hector Perez Dominican Rep.
Mickael Pioche France
Tobias Timmers Germany
Bence Kalmar Hungary
Roberto Giangreco Italy
Abdullah Homsi Jordan
Khaled Khater Jordan
Faisal Albahar Kuwait
Abdullah Abdullah Kuwait
Souleiman Al-Choubassi Lebanon
Lars Einarsen Norway
Constantin Bacov Romania
Ruslan Khusanov Russia – added Sept. 18th
Alejandro Ruiz Spain
David Meis Spain
Richard Susaeg Sweden
Thomas Kunz Switzerland
Ahmad Shams UAE

MEN’S PHYSIQUE OVER 185 CM
Vadzim Makarchyk Belarus
Steve Sanmartin France
Maurice Laass Germany
Robert Schmid Germany
Valentin Beckl Hungary
Paolo Dalle Carbonare Italy
Ziad El Hajjar Lebanon
Taha Al Assaad Lebanon
Erik Bizunovic Lithuania
Valentino Soekha Netherlands
Jakob Dreyer Norway – 2nd category
Wojciech Jablonski Poland
Tomasz Orlowski Poland
Paweł Boufal Poland
Niculae Barbu Romania
Filip Rajkovic Switzerland
MASTER MEN’S PHYSIQUE 40-44 YEARS
Aleh Kanavalau Belarus
Miodrag Nedic Bosnia & Herzegovina
Zdeněk Zatloukal Czechia
Róbert Fruzsa Hungary
Carmine Guerrero Italy
Luigi Criscuolo Italy
Giovanni Basso Italy
Cedric Trenel Monaco – added Sept. 16th
Stian Lindblad Norway – withdrawn Sept. 18th
Mario Paez Paraguay
Claudio Santos Portugal
Pedro Valente Portugal
Iurii Chizhikov Russia – added Sept. 18th
Stanislav Zainilov Russia – added Sept. 18th
David Fillol Spain

MASTER MEN’S PHYSIQUE OVER 45 YEARS
Hernán Rodríguez Argentina
Gábor Kornhoffer-Szabó Hungary
Claudio Intini Italy
Antonio Damiano Italy
Rui Ferreira Portugal
Mikhail Dyakonov Russia – added Sept. 18th
Luis Carlos Ceballos Spain

MUSCULAR MEN’S PHYSIQUE, OPEN
Kevork Tutunjian Armenia
Michael Deryck Belgium
Maxime Senden Belgium
David Arango Colombia – added Sept.18th
Mickael Anodin France
Dorian Leconte France
Florent Wernert France
Steven Todd Germany
Stanislav Reiser Germany
Alin Tositiu Germany
Pierluigi Bonifazi Italy
Filippo Vaiana Italy
Dario Loda Italy
Massa Luca Italy
Riccardo Croci Italy
Mohammed Jomah Kuwait
Abdullah Alzaabi Kuwait
Meshal Ebrahim Kuwait
Husain Alnaser Kuwait
Saad AlMasri Lebanon
Youcef Djoudi Luxembourg
Mario Paez Paraguay
Mateusz Bobrowski Poland
Przemyslaw Farbotko Poland
Lukasz Malodobry Poland
Lukasz Opolski Poland
Goncalo Pereira Portugal
Fabio Rodrigues Portugal
Sergio Rodrigues Portugal – added Sept.18th
Rustam Ocherkhadzhiev Russia – added Sept.18th
Omar Bugshan Saudi Arabia
Cristian Ledesma Spain
Beka Petviashvili Spain
Jorge Nieto Spain
Domingo Marquez Spain
David Ezequiel Spain
Manuel Piedrafita Spain
Omar Pellejero Spain
Bryan Chancusig Spain
Abel Carreño Spain
Doru Minzarescu Spain
Adrian Muria Spain
Adrian García Spain
Denys Mykolenko Ukraine
Serhii Danilets Ukraine – 2nd category

No category declared:
Raul Perez Spain, BB
David Leal Spain, BB
Ignacio Moreno Spain, BB

Total: 1103 entries
1011 athletes of 72 countries
92 crossovers (2nd categories)

DELEGATES:
Rando Kukeli Albania NF General Secretary
Redi Botonis Albania official delegate
Derris Anouar Algeria team manager
Younes Grini Algeria official delegate
Sid Ahmed Messaour Algeria head coach
Mourad Taib Algeria coach
Severin Joseph Pradel Anguilla official delegate
Gevorg Hakobyan Armenia NF President
Hayk Hakobyan Armenia official delegate
Dr. Wolfgang Schober Austria NF President
Andrei Kazlenka Belarus NF Director
Andre Wouters Belgium NF President
Steven Segers Belgium official delegate
Mersada Hasanovic Bosnia & Herz. official delegate
Vyacheslav Vinogradov Czechia NF President
Lars Milsten Denmark official delegate – added Sept. 15th
Fanny Margarita Cabreja Breton Dominican Rep. official delegate
Juan Paredes Ecuador NF & CSFF President
Aino-Maija Laurila Finland official delegate
Mario Valero France NF President
Jean Marie Mignon France official delegate
Shota Marhalitadze Georgia official delegate
Daviti Zurashvili Georgia official delegate
Erich Janner Germany EBFF Executive, NF President
Guido Falk Germany NF General Secretary
Alex Stampoulidis Germany official delegate
Penny Ioannidou-Leventelis Greece NF General Secretary
Istvan Huber Hungary NF President
Viola Vargha Hungary NF General Secretary
Dr. Sanjay More India NF President & AFBF Gen. Secr.
V.D. Shankaran India official delegate
Faez Abdul Hassan Sawadi Iraq NF President – added Sept. 15th
Eva Karolina Lendvay Ireland official delegate – added Sept. 18th
Benedetto Mondello Italy IFBB Executive, NF President
Nadine Tadros Jordan official delegate
Alexandr Kolyuka Kazakhstan official delegate
Sabri Dragusha Kosovo official delegate – added Sept. 15th
Christina Vedernikova Latvia NF President
Hassenen Moukaled Lebanon NF President
Hassan Koeik Lebanon NF President’s Assistant
Issa Krinbe Lebanon official delegate
Hani Barbar Lebanon coach
Ziad Mkari Lebanon coach
Rinaldas Česnaitis Lithuania official delegate
Ferdi Robeyns Luxembourg official delegate
Ralph Decelis Malta NF President
Aurelian Gorea Moldova NF President
Brigitte Robini Monaco official delegate
Berry de Mey Netherlands official delegate
Richard Kien Netherlands official delegate
Pawel Filleborn Poland IFBB Executive, NF President
Vitor Reis Portugal NF President
Susanna Hadad Trinidad & Tobago NF President – added Sept. 16th
Dijana Djajic Serbia official delegate
Milan Savić Serbia official delegate
Boris Mlsna Slovakia NF President
Peter Antal Slovakia official delegate
Jonni Durlind Sweden official delegate
Helena Hjorth Sweden official delegate
Kathi Fleig Switzerland official delegate
Tobias Hohl Switzerland official delegate
Moez Dachraoui Tunisia official delegate
Ahmed Mohamed Jowhar UAE official delegate
Ihor Deliiev Ukraine NF President
Iryna Deliieva Ukraine NF General Secretary
JUDGES:
Anouar Derris Algeria
Dr. Wolfgang Schober Austria
Natallia Kachan Belarus
Andre Wouters Belgium
Steven Segers Belgium
Vyacheslav Vinogradov Czechia
Vladimi Pajič Czechia
Aino-Maija Laurila Finland
Mario Valero France
Jean Marie Mignon France
Jean Pascal Robert France
Shota Marhalitadze Georgia
Alex Stampoulidis Germany
Spiros Memos Germany
Guido Falk Germany
István Huber Hungary
Viola Vargha Hungary
László Berkes Hungary
Zsuzsanna Messe Hungary
Katalin Koós Hungary
Giani Relu Gauca Ireland
Ivano Bianchi Italy
Walter Ghezzi Italy
Marco Bianco Italy
Alexandr Kolyuka Kazakhstan
Christina Vedernikova Latvia
Vladimir Belov Latvia
Rinaldas Česnaitis Lithuania
Trevor Taliana Malta
Berry de Mey Netherlands
Tone Opheim Norway
Pawel Filleborn Poland
Jose Monteiro Portugal
Jorge Lopes Portugal
Duda Reis Portugal
Lesya Rozna Portugal
Abdulrahman Buhmadah Qatar
Ibrahim al-Sulaiti Qatar
Naser Al Ryes Qatar
Calin Brehaita Romania
Nina Abramova Russia – added Sept.18th
Iveta Statsenko Russia – added Sept.18th
Ivan Reshniyak Russia – added Sept.18th
Artem Gvozdenko Russia – added Sept.18th
Anastasia Goncharova Russia – added Sept.18th
Oleg Pogodin Russia – added Sept.18th
Boris Mlsna Slovakia
Gabriela Mlsnova Slovakia
Dagmar Simmen Switzerland
Sener Cinoglu Switzerland
Tobias Hohl Switzerland
Perry Jerome Trinidad & Tobago – added Sept. 16th
Hayley Jerome Trinidad & Tobago – added Sept. 16th
Susanna Hadad Trinidad & Tobago – added Sept. 16th
Vitaliy Talavera Ukraine
Iryna Deliieva Ukraine
Oleksandr Kyslyi Ukraine

TEST JUDGES:
Chouadra Rabah Algeria
Severin Joseph Pradel Anguilla
Cynthia Duca Malta
Ekaterina Bublikova Russia – added Sept. 18th

SUPPORTERS:
Artur Sazhumyan Armenia
Aram Saribekyan Armenia

2016 ARNOLD CLASSIC EUROPE COUNTRIES
Albania
Algeria
Anguilla – withdrawn (due to hurricane Irma)
Argentina
Armenia
Australia
Austria
Bahrain
Belarus
Belgium
Bermuda
Bosnia & Herzegovina
Bulgaria
Canada
Colombia – added Sept. 18th
Costa Rica
Croatia
Curacao
Czechia
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
Estonia
Finland
France
Germany
Greece
Hungary
India
Iraq
Ireland – added Sept. 18th
Italy
Jordan
Kazakhstan
Kosovo – added Sept. 15th
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Lithuania
Luxembourg
Malta
Moldova
Monaco – added Sept. 16th
Mongolia
Morocco – added Sept. 15th
Mozambique
Netherlands
Norway
Paraguay
Peru
Portugal
Qatar
Romania
Russia – added Sept. 18th
Saudi Arabia
Serbia
Singapore
Slovakia
Spain
Sudan
Sweden
Switzerland
Thailand
Trinidad & Tobago – added Sept. 16th
Tunisia
Turkey
Ukraine
United Arab Emirates
United States of America
Yemen
Zimbabwe
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 9073 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44999
Dziura




Piwko







Oskar



Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 915 Napisanych postów 55266 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 335759
Już od jutra polecimy z fotami i relacją, korzystając z materiałów i informacji od Kasi Dmochewicz i Edyty Tamilewskiej Laszewskiej.
Dziewczyny lecą już jutro.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 12080 Napisanych postów 49505 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 382416
Czekamy!

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: kubaskop@interia.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 915 Napisanych postów 55266 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 335759
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 915 Napisanych postów 55266 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 335759
Po medal pojechała Anka









1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 915 Napisanych postów 55266 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 335759
Kolejne













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7446 Napisanych postów 28041 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 715893
Hubert Kulczyński już po weryfikacjach-zmieścił się w limicie dosłownie na maxa-zobaczymy ,jak się to na scenie zaznaczy.

Na zdjęciu z Nathanem.




Ogólnie to pewnie ostatnie Ac w IFBB-więc wydarzenie mocno historyczne się z tego zrobi .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 915 Napisanych postów 55266 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 335759
Kolejne od Anki czekającej na start.






2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 473 Napisanych postów 13028 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 79809
Kolejne foty od Ani



















1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 473 Napisanych postów 13028 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 79809
Bodyfitness Masters


Bodyfitness Junior

1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RELACJA PUCHAR POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS 14-15.10.2017 r., BIAŁYSTOK

nutloveb