SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Armwrestling na Olimpiadzie

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5588
wracając jednak do tematu,może chodzi o popularność ? te ,wydawac by sie mogło dziwne sporty olimpijskie, zrzeszają jednak po kilka- kilkanaście milionów ludzi na świecie,natomiast armwrestling to co najwyżej kilkadziesiąt tysięcy zawodników

Zmieniony przez - grg30 w dniu 2011-09-12 22:42:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem czy curling zrzesza kilkanaście milionów hahaha :D .
Co do poprzedniego pytania czy są kontrole antydopingowe? - Są od poziomu Mistrzostw Europy do Mistrzostwa Świata. Puchar Świata Zawodowców - Nemiroff - zawodnicy nie podlegają kontroli antydopingowej. Czy Denis bierze? Może tak, może brał, może bierze nadal.. MOże nigdy nie brał :P Tego nie wiemy, więc nikomu nie można obrabiać dupy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5588
w samej tylko Kanadzie jest 1200 klubów curlingowych w których gra ponad milion osób( 3 * więcej niż u nas w piłkę) ale to mekka curlingu.Ogólnie na całym świecie ok 1.5 - 2 miliony ludzi w to gra





Zmieniony przez - grg30 w dniu 2011-09-13 10:42:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Denis na bank bierze, ale na jego poziomie to konieczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1087 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13949
szczagólnie po dłoniach i głowie to widać

***Nikt Nie mówił, że będzie Łatwo!***
*** W Treningu liczy się SYSTEMATYCZNOŚĆ!***
http://www.youtube.com/watch?v=_ieSbXFh6d4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49349
Curling to jest chvjowy sport moim zdaniem (jezeli to jest to latanie ze szczotą przed czajnikiem na lodzie ) Jak mozna się w ogole emocjonować takim ,,widowiskiem" kilku facetów lata ze szczotkami i zamiata na lodzie no toż to są jaja A na poważnie to na olimpiadzie prędzej będzie jakiś kijowy sport ktory ma zaplecze sponsorów (czytaj kasa kassssa ) niż ciekawy sport bez sponsorów. No i jescze pozostaje kwestia kontroli AD. Nie wiem jak to sie ma u was ale minimum to badania na mistrzostwach Polski i Pucharach (nie mowiąc tu juz o zawodach miedzynarodowych) no i lotne kontrole między zawodami przez cały rok.

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1137 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42872
Strasznie ciekawy jest armwrestling, pol godziny przygotowan, 3 sek ogladania, do tego z sali gowno widac.

Za to taki curling pozwala na obserwacje szerokiemu gronu widzow, rozgrywka trwa sporo czasu, pelna jest dramatycznych zwrotow, do tego w curlingu startowaly nawet takie slawy jak sam Arnold, ktory zreszta uprawia go do chwili obecnej.

In the warriors code
There's no surrender
[http://www.mypersonality.info/seba5000/]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49349
Ja tam też za Armwrestlingiem nie jestem bo mnie aż tak bardzo nie interesuje ta dyscyplina sportu ale prawde mowiąc wolał bym już oglądać jak się siłują na rękę niz ganianie za czajnikiem
To że np Schwarzenegger uprawia ten sport to nie znaczy ze ma się on podobać mi czy komukolwiek innemu.

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1129
seba5700 bez przesady jakie pół godziny przygotowań ?? armwrestling na wysokim poziomie jest bardzo emocjonujący i bije wiele dyscyplin olimpijskich, trzeba rozpropagować dyscyplinę jeszcze w kilku krajach i będzie kwestią czasu zanim wpisze się na stałe w kalendarzu igrzysk!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN POD SIŁE W TROJBOJU, prosze o opinie

Następny temat

ART Masaż w dyscyplinach siłowych:)

Wiecej