SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ari dawki, gino

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 561

Formularz - Proszę o pomoc

23

Waga

85-88

Wzrost

180

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

120+

Obwód uda

67

Obwód talii

80

Staż na siłowni

10 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

ok. 3500kcal, 25%b/50%w/25t%

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

rok cypio/enan 250-400 week do dziś

Opisz swój plan treningowy

fbw 5x5

Cel cyklu

siła / masa

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Stan zdrowia

10-11%

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 957 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 73409
Witam
Jakiś czas temu miałem lekkie gino, 2 tyg. na arimidexie po poł tabletki i z gino zostały małe grudki.
Myślałem żeby dalej ciągnąć te ari po pół tabsa aż guzki zejdą całkowicie ale mam już dosyć tego ari, libido/kondycja/apetyt - lipa, ze stawami o dziwo wszystko ok w porównaniu do exe. Chce obciąć troche tego ari ale nie mam pojęcia do jakiej dawki zejść żeby dalej oddziaływało to na te resztki gino.
Nawet jak zmniejsze do 1/4 tab. dziennie to i tak wydaje mi się że to zdecydowanie za dużo do 350 cypio/week. Ktoś, coś?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33219 Napisanych postów 272058 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1367488
a jak wyniki badań ??

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 957 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 73409
Troche zj**ałem sprawe bo zjadłem 2 tab exe 2 dni przed badaniami i e2 miałem jednocyfrowy wynik, gdzieś przepadła mi ta kartka ale pamiętam że progesteron w dolnej normie, prolaktyna mocno ponad górnymi widełkami (2 tab. cabaseru załatwiły sprawe, już po 2 tygodniach 0 syfów, samopoczucie mega w góre, jeszcze przez jakiś czas dla pewności zarzucałem po 1/4 tabsa żeby sprawdzić czy nie ruszy coś te gino). Exe tylko wyhamowało swędzenie, 0 poprawy. Miałem już sięgać po letro ale jeszcze coś skłoniło mnie żeby spróbować ari i już po tygodniu gruczoły mocno się rozmiękczyły i zmniejszyły swoją objętość.

Jeszcze pytanko, jak sie ma exe do e1 i e3? wyczaiłem gdzieś, że ma bardzo słaby wpływ ale nie wiem ile w tym prawdy ale chyba coś musi być skoro exe nie radziło sobie a po ari już po tygodniu mega poprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33219 Napisanych postów 272058 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1367488
ari i nolva ma wpływ na e1 , exe z tego co wiem marginalny raczej
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
a czy wywalone e1 lub e3 same z siebie mogą powodować gino? (o ile jest możliwe wywalone e1/e3 bez wywalonego e2), dziwna sprawa bo nolva również nie dawała rady nawet przy 80mg (na pewno nie była fejkowa bo łeb już był zamulony po takiej dawce )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania po cyklu

Następny temat

Deka+prop

NutLove