SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Areobiczna 6 Waidera na bierząco. Dziennik zmian

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 287
Witam. Mam na imię Kuba i jestem z Warszawy. Mam 195cm i ważę 75kg. Zanim pójdę masować na siłce, chciałbym sprawdzić trening brzucha a6w. Temat ten zakładam z myślą o amatorach takich jak ja, którzy chcą się przekonać czy trening przynosi efekty. Robię to też dla siebie, by mieć motywację do dalszych ćwiczeń, bo może akurat ktoś będzie czekał na zdjęcia. Temat zakładam 21 sierpnia 2012, a trening zacznę od następnego ranka. Ćwiczyć będę właśnie z rana. Nie będę stosował żadnej diety, postaram się jednak ograniczyć cukry proste. Mam nadzieję, że wytrwam do końca, także trzymajcie kciuki. I teraz pytanie. Z jaką częstotliwością wrzucać zdjęcia? Codziennie / co 3 dni / co tydzień ?


Dzień 0 - 21 sierpień




Zmieniony przez - kuba999444 w dniu 2012-08-21 22:28:14
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1555
Ja bym tego nie robił, ale jak uważasz. Wrzucaj zdjęcia co tydzień. I powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Ja nie polecam a6w. Zniszczysz kręgosłup i zbudujesz tylko górę brzucha. A6w bardziej szkodzi niż pomaga. Sam popełniłem ten błąd i zrobiłem całe. Ale jeśli jesteś zdecydowany to będę zaglądał i kibicował. Trzymam kciuki.

Zmieniony przez - 94Maly w dniu 2012-08-21 22:54:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 287
będę ćwiczył, póki nie zobaczę większych wad ćwiczeń, jak bóle kręgosłupa czy coś. oby nic takiego się nie zdarzyło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Idź na siłkę i dorzuć do pieca, na brzuch najlepiej robić siady i ciągi, do tego ćwiczenia typu unoszenie nóg w zwisie, rolowanie Ab Wheela czy spięcia uzupełniająco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 287
dzień 7 - 28 sierpień
lekkie efekty widać, głównie na górnych partiach. czasem kręgosłup się odezwie, ale wystarczy parę skłonów tułowia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Jeśli już czujesz kręgosłup to odpuść i weź się za porządne FBW. Nie ważne czy domowe czy na siłce. Nie niszcz sobie zdrowia niepotrzebnie. Oczywiście dopinguję ale odradzam. Szkoda zdrowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 287
na silowni cwicze mase. ogolnie wolne ciezary po 12 serii na duze i 9 na male partie. zaczalem stosowac diete ale nie trzymam jej rygorystycznie, po prostu jem duzo i zdrowo z bilansem na +
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Ciekawe jak cwiczysz na tej silowni. Jezeli trenujesz A6W to pewnie na silce tak samo do bani..
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 287
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1555
jaka spina :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening w domu(kondycja,siła)??

Następny temat

Rozciąganie

Wiecej