SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arena Fight - Dąbrowa Górnicza

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8627
Witam !
Chcialem sie was zapytac czy ktos uczeszcza do tego klubu w dabrowie gorniczej ? Istnieje on od wrzesnia http://arenafight.pl/ rozpiska itd. jest ale nr. ktory jest tam podany nie odpowiada a juz pare razy dzwonilem. Czy moze ktos podzielic sie wrazeniami jak sie tam trenuje ? Trenuje tam Maciek Polok i Held wiec mysle, ze jest ok. Ale jako, ze ja przechodze ze stojki ( MT ) znajdzie sie tam miejsce dla poczatkowego parterowca ?

100% Creatine Confessor by injection!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 586 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8101
Nie wiem kiedy Maciek Polok tam trenuje - ma dwa swoje kluby w Sosnowcu i Chorzowie, więc chyba w nocy prowadzi treningi.

coś tak drobnego, jak trzepot skrzydeł motyla
może wywołać tornado
na drugiej stronie świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9691
Nie prowadzi tam na pewno, ani jeden ani drugi. I tak jak pisze Łukasz Maciek prowadzi w Sosnowcu i Chorzowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Przyjdz do Rio Grappling Club

może wywołać tornado

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 99 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1712
W Rio trenowałem przez pewien czas i mam mieszane uczucia. Głowny trener czyli Roman Rutkowski jest jak najbardziej ok, ma fajne i luźne podejście. Natomiast o pozostałych dwóch (chodzi mi o mma i grappling) nie mam zbyt dobrego zdania, dla mnie to troszke dziecinada co ci panowie wyprawiają. Oczywiście to moja bardzo subiektywna opinia, najlepiej samemu sie przekonać bo dla kogoś innego wrażenia mogą być przeciwne. Problem w tym że z tego co pamiętam nikt tam nie ma stałych grafików, zreszt nie wiem czy ekipa trenerska jest taka sama
Co do ArenaFigft to wiem, że treningi boksu prowadzi tam Marcin Walas a tego pana raczej nikomu przedstawiać nie trzeba ale nie wiem jaki z niego trener.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No właśnie każdy ma swoje zdanie, wg mnie na grapplingu Bartek wszystko dobrze tłumaczy: technika + ew wariacje. Co do stałych grafików: klub nie jest firmą przynoszącą duże korzyści materialne, każdy trener pracuję, ma swoje życie, czasami któregoś nie ma, ale zawsze ktoś za niego przychodzi. Odkąd chodzę jeszcze się zdarzyło żeby nie było treningu, no chyba, że wypadło święto. Wiesz z Marcinem Walasem może być jak z Marcinem Heldem lub Maćkiem Polokiem.....

może wywołać tornado

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Bartka akurat nie znam, minęło troszke czasu odkąd tam trenowałem i widocznie trenerzy sie zmienili. Jezeli mówisz że jest ok, to może warto znowu odwiedzic stare śmieci :) . Ja miałem na myśli trenerów którzy nadal widnieją na stronie internetowej klubu. Roman jest ok, jednego nie znam, dwóch pozostałych nie polecam. Nie ma tam Krzyśka Bartnika z MT (nie wiem czy on jeszcze jest tam trenerem) i on akurat jest moim zdaniem też w porzadku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69
witam. mam pytanko, czy nabór na bjj kest ciągle prowadzony ?

zawsze o sekundę lepszy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
w RGC cały czas przychodzą nowe osoby, najbliższy trening już w środę 28 o 19.

może wywołać tornado

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Łukasz, kojarzysz jak jest aktualnie z trenerami? Tzn chodzi mi zarówno o MT, jak i BJJ, Grappling i MMA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
MT: Krzysiek
BJJ: Roman Rutkowski
Submission Fighting: Bartek Kulczycki/ Roman Rutkowski
MMA: parter - Roman Rutkowski, stójka - Sebastian Kapusta

Jeśli któregoś trenera nie ma zastępuje go inny trener i tak czasami mma prowadzi Krzysiek lub Bartek. Różnie to bywa, ważne, że nigdy nie ma odwołanych treningów,

Zmieniony przez - lukasDG86 w dniu 2011-12-30 16:36:22

może wywołać tornado

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LEUNG TING WING TSUN Warszawa

Następny temat

MMA Dęblin!!! POMOCY

aerofull