SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Apetyt i lepsze trawienie

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.
Mam takie pytania odnośnie pewnego suplementu na apetyt i lepsze trawienie "AD RAVENOUS 180 CAPS"
Stosował ktoś z was?
Czy to działa i ma sens?
To tylko suplement diety czy coś innego?
Cena trochę przesadzona jak dla mnie ale jak by miało działać. Po przestoju chcę trochę masy nabić a większy apetyt by się przydał na przerobienie tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020276
Cześć!

Nie stosowałem tego suplementu, ale zerknąłem na jego skład i myślę, że większość składników możesz dostarczyć wraz z pożywieniem natomiast resztę masz dostępną w mniejszych cenach:
- Betaina i Pepsyna - https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_Betaine_HCL_ _Pepsin-opis39673.html
Dodatkowo zachęcam do codziennego spożywania jakiegoś produktu fermentowanego, może to być kiszona kapusta, ogórki lub buraki, a jeżeli nie masz problemów z produktami mlecznymi, to możesz spożywać jogurty, kefiry i maślanki.
Dodatkowo bardzo dobrym pomocnikiem w trawieniu jest ananas, którego możesz dodawać do każdego posiłku (kawałek starczy).
Polecamy również: Jak poprawić trawienie? Co brać na poprawę trawienia?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ładowanie węglowodanów

Następny temat

Spalacz tłuszczu a przerwa

WHEY premium