SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Aol900 z sfd polykanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 391 Wiek 20 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22330
No wlasnie a ja mam ponadprzecietna i takie drobne rzeczy mi po prostu z glowy wypadaja :|
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 828 Napisanych postów 3302 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 76096
to tak jakbys sie chwalil ze umiesz rozniczkowac a pytasz ile jest 3x9 zapomnialo sie? daj pan spokoj.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 391 Wiek 20 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22330
Ja nie moge, gdybym nie byl w dobrym humorze to az bym cos mocniejszego odpisal. Pisalem to sarkastycznie, bo smiechy mam jak ktos mowi mi ze nie znam sie na tym i na tym bo nie wiem rzeczy w ogole nie zwiazanej z dana rzecza/dziedzina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2979 Napisanych postów 57239 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 624899
Nie zmienia to faktu, że skoro nie wiesz jednej podstawy to możliwe, że nie znasz też innych. Skoro znasz już zaawansowane sprawy, to może warto zaznajomić się z podstawami.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Znam znam, dzieki za odp, temat do zamkniecia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WHEY protein - redukcja