SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Antykoncepcja a wygląd ciała i samopoczucie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 597
Witam wszystkich.
Na gwałt potrzebuję porady!!!
Otóż regularnie ćwiczę na siłowni od 3 lat, 3-4 razy w tygodniu bez opierdzielania się. Od 2 miesięcy zaczęłam stosować tabletki hormonalne iii tragedia... Po pierwszej paczce tabletek tuż przed końcem cyklu puchłam w oczach. Samopoczucie do bani bo raz jestem płaczliwa, raz mam ochotę kogoś pogryźć. Obecnie jestem w połowie brania drugiej paczki i znowu to samo, chłonę wodę jak gąbka. Dodam, że trzymam ścisłą dietę (5 posiłków dziennie o regularnych porach, bez białej mąki, cukru i tak długo wymieniać mogę). A najgorsze że kilka dni temu zauważyłam że mój cały tyłek i uda pokryły się rozstępami!!! jak to możliwe ?!
Rozważam zrezygnowanie z antykoncepcji hormonalnej. Czy to dobry krok? POMOCY!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 65575 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 188925
Jezeli tabletki nie pasuja udaj sie do lekarza ktory ci je przepisal i opowiedz o problemach. Istnieje wiele rodzajow tabletek, dostaniesz inne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 597
Obawiam się podobnych skutków :/ haruję jak wół na siłce, diety pilnuje cały czas, nie pije alko... a moje ciało zaczyna przypominać naciągnięty worek :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 41219
tez tak miałam w ciągu 2 tygodni przybrałam 4 kilo i nie mogłam ich zgubić.
Wahania nastroju ,pobudzone smaki i tycie w oczach to u niektórych kobiet normalka .
Ja po 2 tygodniach brania (w celach leczniczych) odstawiłam ,ale u mnie nie było to na tyle poważne że musiałam brać ,lekarz przepisał na próbę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 597
ja zawsze stosuję z chłopakiem prezerwatywy, odkąd biorę tabletki to bezpośresłydnio przed końcem stos. myślę nad tym czy po prostu nie wrócić do stosunku w gumce od początku do końca + globulki lub pianka (tych preparatów nie używałam ale słyszałam że z zestawie prezerwatywy dają dużą skuteczność).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 597
Czytałam, że przy tabletkach nie ma szans na "wysuszenie organizmu" i załapanie suchej masy mięśniowej bo tabletki powodują, że organizm myśli że jest w ciąży i samoistnie gromadzi tk. tłuszczową w okolicach bioder i piersi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 9 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 103112
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 65575 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 188925
Wszystko zalezy od czlowieka i od tabletek., a co do "wysuszenka" nawet bez tabletek jest ono u wiekszosci kobiet niemozliwe. Prezerwatywa poprawnie stosowana daje sama bardzo wysoka skutecznosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 597
Corum dziękuję za link do tematu. Sporo informacji :) Dziś mam wizytę u gin. zastanawiam się nad tym czy czy nie odrzucić tabletek i zamienić je na globulki albo piankę (plus prezerwatywa oczywiście). Czy któraś z forumowiczek stosowała lub stosuje chemiczne środki?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Od czego zależy wygląd brzucha?

Następny temat

Wrzody- dieta

nutloveb