SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Antyestrogwny inhibitory.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy ma ktoś linki z rzetelnymi badaniami nt. Działania onhibitorow na organizm? Bo jedni twierdzą ze symex jest cudowny ponieważ podnosi poziom wolnego testosteronu inni zaś ze arimidex obniża igf-1.
Szukam na Google linków do badań lecz nigdzie nie ma takowych są tylko powielające się slogany które napisałem wyżej .
Jeśli ten temat zaśmieca dział to proszę usuńcie go.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Seremene88
Który środek wg was jest mocniejszy ? I to prawda ze symex działa tylko na e2? A nie na estron i estriol? I czy da się zbadać wartości e1 albo e3?


Chodzi ci ari vs exe ? Różnica na papierze to 5% jeżeli dobrze pamiętam tylko oba w inny sposób blokują Ari "przyczepia" się do estro i ona czasowo nie działa exe blokuje enzym który robi estro z tym że jak urzywasz exe to nadmiar estro nie zostaje w ciele a na Ari się włączy jak odstawisz.
Co do e1 i estron nie zawracam sobie tym głowy 4 lata na bombie i nigdy nie miałem problemu a nigdy tego nie sprawdzalem.
Kiedyś jeden typ na YT tłumaczył że np boldenon konwertuje do e1 ludzie to urzywają od zawsze i też nikt się nie skarży.
Wydaje mi się że powinny być badania na e1 zobacz na stronie laboratorium online w cenniku ewentualnie zadzwoń i zapytaj sam też nie lubię szukać po tych ich listach bo dużo tego zawsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94290 Napisanych postów 364201 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668396
Symex jest najlepszy bo likwiduje e2 a nie je maskuje i tutaj jest podstawa aby byl nr 1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Są jakieś badania ale po angielsku z 3 lata temu coś widziałem nie pamiętam gdzie z praktycznego punktu widzenia mam opinie że bierz to co dla ciebie lepiej dziala. Ja zaczynałem od armidexu ale przeszedłem na symex bo łatwiej mi dzielić porcje żeby uzyskać efekt który chce. Długofalowo nie ma znaczenia tak na prawdę


Zmieniony przez - GymAddiction w dniu 2020-10-16 13:00:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok likwiduje jednak stosowałem symex zszedłem do widełek a samopoczucie i libido było tragiczne przy tym samym wyniku estrogenu przy arimidex wiec to mnie zastanawiało i postanowiłem poszukać artow opartych na badaniach .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I jak przechodziłes z ari na symex? Oraz jakie dawki teścia leciałeś i w jakiej dawcę w stosunku do dawki teścia był skuteczny symex jak i arimidex?
Słyszałem tezę ze 1/4 ari to tak jak 1/2 symex.
I w jakich odstępach czasowych brać te środki ? Jedni twierdzą ze ari co 72 h a symex co 24 .
I czy da się zbadać samo e2? W labie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczywiście że się da zbadać coś między 20 a 30 zł dawkowanie IA dobierasz pod siebie indywidualnie jak jest potężna bomba to każdy z nich można codziennie brać wszystko zależy jak szybko i mocno e2 wywala u ciebie teraz np mam 500 teścia 400 deca pół symexu co 2 dzień trzyma mi e2 na 2x norma i taki był plan bo na tym poziomie nic mi się nie dzieje tylko doraźnie biorę cabaser na prolke. Z przechodzeniem nie ma filozofia następna dawka daj co inne i patrz co się dzieje
Ari nie pamiętam detali jak brałem bo z czasem ciało inaczej reaguje i zmieniałem dawkowanie poza tym to było 2 lata temu


Zmieniony przez - GymAddiction w dniu 2020-10-16 14:06:20

Zmieniony przez - GymAddiction w dniu 2020-10-16 14:09:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziękuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A i jak leciałem fake TrT 250 teścia solo to pół tabletki co 2 dzień trzymało e2 w górnej normie na exe
Tylko pamiętaj to tylko moje wartości u ciebie pewnie będzie inna reakcja


Zmieniony przez - GymAddiction w dniu 2020-10-16 14:15:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jakieś saidy przy braniu exe odczuwałem?
Ja np ból głowy, gruba skóra mi się robiła i nie wiem czy to przez nagle odwodnienie bo miałem wrażenie jakbym łapał retencje a nie tracił wodę, i ciągła senność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nic nie było u mnie tylko sajdy robią wino ,tura i tren xD ( chciwość )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94290 Napisanych postów 364201 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668396
Seremene88
A jakieś saidy przy braniu exe odczuwałem?
Ja np ból głowy, gruba skóra mi się robiła i nie wiem czy to przez nagle odwodnienie bo miałem wrażenie jakbym łapał retencje a nie tracił wodę, i ciągła senność.


Moglo byc przez skoki e2 ale równiez na przyklad i przez prolaktyne,

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ATD czy Tamox na gino podczas cyklu

Następny temat

Ile walicie na raz wit c?

WHEY premium