SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Antybiotyki a powrót do treningu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 130
Witam,
Choruję od 18 lutego. 23 - 26 lutego przyjmowałem zastrzyki z zinocefu domięśniowo. Teraz p. doktor przepisała mi ten sam antybiotyk w mniejszych dawkach na kolejne 5 dni, tj. 27 luty - 3 marca. Miałem silną anginę. Od środy 25 lutego czuję się już bardzo dobrze i jak dla mnie to mogę śmigać na siłownie, tylko sęk w tym, że boję się, że choroba mi się wróci i będzie lipa. Kiedy mam powrócić? Mogę ćwiczyć na antybiotyku doustnym? Czy lepiej przeczekać. Bardzo mi się pali do powrotu, bo boję się, że to na co zapracowałem, pójdzie na marne. Proszę o odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Lepiej odczekaj jeszcze kilka dni po antybiotyku i tak jesteś osłabiony po chorobie mimo, że czujesz się dobrze. A jak się rozchorujesz to jeszcze dłuższą będziesz mieć przerwę. Daj organizmowi się zregenerować po chorobie i wówczas powrót na siłkę.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 130
Tak zrobię. Już miałem wagę 69 i mi spadła do 67 ... Jestem trochę wkurzony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Ale z tym trzeba się liczy, że są okresy lepsze i gorsze jak się jest chorym to się nie trenuje na siłę.
Szybko odbudujesz to co straciłeś przez chorobę,

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 673 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12593
Moge tylko poprzeć rion10, kiedyś nadgorliwy szybko po anginie wróciłem do treningów i choroba nawróciła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 130
Jeszcze jedno. Jadłem Weider Giant Mega Mass 4000. Po tygodniu stosowania, zaczęły się spore problemy ze snem - spałem dosłownie po 3 godziny, czasem dłużej. Po odstawieniu odżywki po 1.5 tygodnia sen wrócił. Wydaje mi się, że jest związek między bezsennością a gainerem. Która substancja mogła to wywołać ? Kreatyna? (3g/100g)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Trudno wskazać jakąś substancję konkretną ale raczej to nie jest kreatyna. Jeśli Ci nie służy to odstaw

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 130
Tak... okazuje się, że mogłem podczas choroby spać normalnie. Po chorobie w środę 4 marca poszedłem robić klatkę i w ten dzień nie mogłem już zasnąć. Trening był hardkorowy jak na moje możliwości, więc wykluczyłem gainera jako przyczynę bezsenności, a podejrzewam przetrenowanie sympatykotoniczne. Objawy pasują w 100%. Ćwiczę 3 razy w tygodniu i myślałem, że jest ok czas na regenerację. Zawiodłem się trochę bo trenuję na masę więc daje z siebie wszystko, podczas gdy internet podpowiada, abym zluzował trening. Spotkał się ktoś z was z takim czymś? Czy się nie mylę? Proszę o pomoc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza redukcja.

Następny temat

FBW - PROSZĘ O OCENE

WHEY premium