SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anticatabolan

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 440 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5367
mam pytanie co do tego produktu czy opłaca sie go brac ? czy czuć jego działanie i czy w ogóle wart jest swojej ceny
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
co masz na mysli piszac "czuc" ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
wogule nie rozumiem twojego toku myslowego
jak mozna poczuc dzialanie BCAA z innymi pierdółkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10203
ja czuję działane BCAA, dodam że jechałem z 4 lata bez supli. Czułem w tym sensie, że komfort treningu był inny - cały czas czułem się jakby wypoczęty na treningu. Już kiedyś o tym pisałem. Sam się niczego nie spodziewałem po BCAA oprócz lepszej regeneracji, którą i tak ciężko będzie wychwycić. I się zaskoczyłem. HMB nie czułem, nie działało, nienawidzę hehe (siebie że przepuściłem tyle kapsów przez żołądek )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 440 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5367
chodzi mi o wasze odczucia , osób które brały ten produkt jakie były efekty ewentualnie czy w ogóle były
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
poczujesz nic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suple treca, na mase do oceny

Następny temat

Mieszanie?? Woda czy mleko??

WHEY premium