SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anomalia barku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3
Witajcie.
Dziś byłem u ortopedy i zostałem oznajmiony, że mam anomalie lewego barku (mniej rozwinięty) zakazał mi ćwiczyć fizycznie 2 lata. Nie stety pokochałem ćwiczyć na siłowni było to dla mnie czymś dosłownie magicznym i nie chce tego stracić więc jeśli ktokolwiek wie jak można ćwiczyć by nie uszkadzać barku obciążać proszę o pomoc.
Przepraszam jeśli nie w tym dziale temat. Zakazano mi nawet pompek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Skoro ortopeda zabronił, to może lepiej nie udawać mądrzejszego, i go posłuchać ?...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3
Nie udaje mądrzejszego ale jaki szanujący się ortopeda nie czeka na prześwietlenia dotkną powiedział swoje i koniec bo on idzie na urlop to nie ma czasu na bzdety...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 484 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18754
to idź do lepszego?
Ale jak zabroni to trzeba się dostosować. zdrowie ważniejsze. Ciesz się że za dwa lata będziesz mógł ćwiczyć:)

Zapewne jesteś młody, będziesz miał czas jeszcze na zrobienie formy.

Nie problem ćwiczyć, problem chcieć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3
W ciągu 2 lat może dorównać prawemu ale jeśli nie da rady albo przestawi mi się w nocy to już operacje... Będę musiał zacząć biegać brzuszki oraz rozciąganie więcej chyba nie mogę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z lewym barkiem

Następny temat

Nagłe przyspieszenie serca w pracy ! o co chodzi ?!

WHEY premium